نزول رحمت الهی در روزهای پایانی سال و اقدامات مناسب شهرداری زابل

  • کد خبر : 32183
  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۲:۵۰
نزول رحمت الهی در روزهای پایانی سال و اقدامات مناسب شهرداری زابل

گندم پرس : با ورود سامانه بارش زا در منطقه سیستان ، که شروع بارندگی و نـزول رحمت الهی از ساعت ۲۰:۳۰  چهارشنبه ۱۹ اسفند ماه آغاز و تا ساعت ۱۱:۰۰  روز پنج‌شنبه ادامه یافت با آبگرفتگی شدید معابر همراه بود. بنا بر اعلام اداره هواشناسی زابل ، میزان بارندگی در ایام مذکور به مقدار […]

گندم پرس : با ورود سامانه بارش زا در منطقه سیستان ، که شروع بارندگی و نـزول رحمت الهی از ساعت ۲۰:۳۰  چهارشنبه ۱۹ اسفند ماه آغاز و تا ساعت ۱۱:۰۰  روز پنج‌شنبه ادامه یافت با آبگرفتگی شدید معابر همراه بود.

بنا بر اعلام اداره هواشناسی زابل ، میزان بارندگی در ایام مذکور به مقدار ۱۴/۴ میلی‌متر بوده که متعاقب شروع بارش باران این نعمت و رحمت الهی و در همان ساعات اولیه ، اداره خدمات شهر شهرداری زابل و سایر واحدهای مرتبط، با تشکیل اکیپ‌های ویژه ، اقدام به جمع‌آوری آبهـای سطحی و راکـد را با استفاده از بکارگیری کلیه امکانات موجود شهرداری، در سطح شهر آغاز نمودند.

۹

با توجه به میزان بارندگی و آبگرفتگی در برخی از معابر، جمع‌آوری آبهای سطحی معابر اصلی (مرکز شهر و خیابانهای اصلی) بمنظور سهولت تردد شهروندان محترم در دستور کار ویژه قرار گرفت. ضمن اینکه جمع‌آوری آبهای معابر فرعی نیز کماکان ادامه خواهد یافت.

index

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=32183

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 5در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۵
  1. سیستم تخلیه ابهای سطحی و جوی های شهر زابل خیلی مشکل داره!

  2. سلام گندم پرس راست میگه مردم هم گوش هاشون درازه

  3. تشکر از اقدام مناسب و به موقع شهردار محترم زابل

  4. خدا قوت و خسته نباشید به پرسنل خدوم شهرداری زابل . و اما مسئولین محترم شهر زابل بیاید فکر اساسی و برنامه مشخص و مدون جهت رفع این معضل که با بارش اندک بارانی این چنین کل شهر زابل را به چالش میکشد و مشکلات عدیده ای را برای مردم بوجود می آورد کنید .

  5. این اقدام مناسب با۲روزتاخیرانجام میشود. گودالهایی که براثرماندن آب درخیابانها ایجادشده