شهرگندمــــ : معضل کمبود گاز در روزهای قبل بسیاری از مردم را کلافه کرده است و تقریبا تمامی مردم از مسئولین مربوطه دراین خصوص گلایه مند بودند . متاسفانه سودجویان و دلالان همه ساله دراین مواقع از سال با توجه به بالا رفتن تقاضای دریافت سیلندرهای گاز , از این مساله سوء استفاده می کنند […]

شهرگندمــــ : معضل کمبود گاز در روزهای قبل بسیاری از مردم را کلافه کرده است و تقریبا تمامی مردم از مسئولین مربوطه دراین خصوص گلایه مند بودند .

متاسفانه سودجویان و دلالان همه ساله دراین مواقع از سال با توجه به بالا رفتن تقاضای دریافت سیلندرهای گاز , از این مساله سوء استفاده می کنند و با ایجاد بازار سیاه سود کلانی به جیب میزنند که جای دارد دستگاه های نظارتی همچون شرکت نفت و بازرگانی دراین روزها بیش از گذشته همت کرده و نقش نظارتی خود را به نحو احسنت انجام دهند تا مردم دراین خصوص دچار مشکل نشوند.

متاسفانه آنچه همه مردم بخوبی مشاهده می کنند اینکه در مکانهای خاصی افراد درحال فروش سیلندرهای گاز آزاد با قیمتی دو برابر قیمت واقعی می باشند که خود نشان از عدم نظارت کافی دراین حوزه دارد.

IMAGE634417539968086123

البته زحماتی که در این خصوص صورت میگیرد قابل تقدیر است و اگر چه همه دستگاهه ای مربوطه دراین خصوص تلاش می کنند اما در این بین فرماندار زابل بیش از دیگر عزیزان سعی در رفع این مشکل دارد و پیگیری های ایشان نیز نشان از عزم جدی وی جهت حل این مساله حکایت میکند

به گزارش شهرگندمـــ به نقل از فرماندار زابل دیروز در شهر زابل امروز 99 تن گاز توسط خودروها و درب منازل توزیع گردیده است.

بنا براین گزارش تعداد 37 دستگاه درب منازل رفته اند و کار توزیع را انجام داده اند .

همچنین مهندس ناظری از عزم جدی دولت در برخورد با مختلفین خبر داد و گفت:   نظارت براین کار بیش از گذشته شده است و دیروز تعداد 117 سیلندر که بطور غیرقانونی توسط خودروهای پخش کبسول به یک نفر تحویل شده بود کشف و خودرو مربوطه نیز توقیف شد.

شهرگندمـــ : امیدواریم با پیگیری و جدیت بیشتری که دراین حوزه صورت میگیرد مشکل مربوطه هرچه سریعتر مرتفع گردد.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه