حتی وقتی خوابید ، میتونید مشتری جذب کنید…

مخاطبان مجله الکترونیکی شهر گندمــــ ، همان مخاطبانی هستند که شما بدنبال آنها هستید.

تبلیغات واقعا هزینه نیست ، بلکه یک سرمایه گذاری واقعیه , تبلیغات در دنیای رقابتی امروز ، برای کسب موفقیت ، از یک انتخاب ساده اختیاری ، به یک اجبار تبدیل شده است. اگریک مقدار ریزبینانه تر نگاهی به شرکت های بزرگ بیندازید ، متوجه می شویدکه در ذهن مردم شرکت های بزرگ ، شرکتهایی هستند که بیشتر تبلیغ
می کنند , شما هم اگر می خواهید در حرفه خود بزرگ و شناخته شده باشید ، یکی از مهمترین راههای آن ، تبلیغ توانمندیهای خودتان هست تا دیگران شما را درست و کامل بشناسند.

تبلیغات در چه رسانه ای بهتر است ؟

شاید به ذهن برسد رسانه ای مثل تلویزیون صرف نظراز هزینه های تبلیغاتی بسیار بالا ، بهترین محل برای تبلیغات شما باشد . اما بر اساس اصول بازاریابی و تبلیغات همیشه این مورد صادق نیست دلیل آن همین است : شما باید در جایی به تبلیغات بپردازید که در دسترس بیشتر بازدید کنندگان آن تبلیغ قرار داشته باشیدحال شما فرض کنید در تلویزیون با مبلغ بسیار بالایی اقدام به تبلیغ نموده اید .

فکر می کنید چند درصد از مخاطبان شما در آن مدت , تبلیغ شما را می بینند ؟ و آیا بازخورد مناسبی می تواند داشته باشد یا خیر ؟!

حال به تبلیغ در شهرگندمــــ فکر کنید . . . .

سایتی که طبق آخرین آمار , ماهیانه بیش از یکصدو پنجاه هزار بازدید داشته ( میانگین بازدید روزانه بیش از 6000 بازدید , در برخی از روزها بیش از  10/000 بازدید) گندمـــ پرسی ها  ، همان مخاطبانی هستند که شما بدنبال آنها هستید

اگرفرض کنیم حداقل ۲۰۰ بازدید از تبلیغ شما در این سایت در هر روز انجام گیرد، این تعداد ماهانه به حدود 12/000  بازدید ماهیانه از تبلیغ شما میرسد ،که می تواند تاثیر شگرفی در فعالیت شما داشته باشد ، آن هم با مبلغی بسیارارزان و مناسب!

شما هم همین امروز تصمیم بگیرید و اقدام نمایید تا تاثیر تبلیغات اینترنتی در فضایی تخصصی را لمس نمایید!

    • تعرفه تبلیغات 

مبلغ تبلیغ بسته به محل قرار گیری تبلیغ شما از 50 هزار تومان شروع و تا 1 میلیون تومان بعنوان تبلیغ اصلی لحاظ میشود

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد