به کجا رسیده ایم….هش…..دار!!!! (خانم ابتکار دست مریزاد!!!)

 • کد خبر : 32207
 • ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۱۷
به کجا رسیده ایم….هش…..دار!!!! (خانم ابتکار دست مریزاد!!!)

گندم پرس : دیروز خبری بر سر زبانها افتاد که نا خود آگاه به روح شعبان بی مخ صلوات فرستادم و بر حال و روز خودمان اشک تحیر و تاثر !!!!ظاهرا مدیرکل محیط زیست استان برای حل بهتر مشکلات هامون تدبیر می کند تا در معیت استاندار و چند مدیر دیگر استان در ایام عید […]

گندم پرس : دیروز خبری بر سر زبانها افتاد که نا خود آگاه به روح شعبان بی مخ صلوات فرستادم و بر حال و روز خودمان اشک تحیر و تاثر !!!!
ظاهرا مدیرکل محیط زیست استان برای حل بهتر مشکلات هامون تدبیر می کند تا در معیت استاندار و چند مدیر دیگر استان در ایام عید به کشور پرو در آمریکای جنوبی برود.
وقتی روز جمعه از لرستان تلفنی با ذیحساب اداره برای ارسال پولی بیشتر جهت هزینه سفر تماس می گیرد و ذیحساب جواب منفی می دهد بین این دو بگو مگو در می گیرد که به ایشان بر می خورد و شبانه به همراه چند نفر از اقوام، با لندکروز اداره به طرف زاهدان به راه می افتد و صبح شنبه برافروخته و با فحاشی های رکیک وارد اداره می شودو به جان ذیحساب بخت برگشته و بی خبر از همه جا که بی خیال به کار مشغول بوده می افتد و با شکستن میز و صندلی و زخمی کردن چند همکار که قصد جلو گیری داشتند،ذیحساب را که جثه ی ضعیفی داشته و مثل ایشان کمربند سیاه و قرمزی هم ندارد خونین و مالین روانه اورژانس می کند!!!
بعد هم سرمست از باده پیروزی راهی پرو می شود!!

اگر چه تا بحال خبرهای زیادی در مورد رفتار بعضی از مدیران عمدتا غیر بومی مثل اعمال تبعیض، بکارگیری اقوام و آشنایان،حیف و میل،ریشخند و استهزاء سکنه بومی استان و …..گفته و شنیده می شد اما این چنین داستانی حقیقتا نوبر بود.

خانم ابتکار دست مریزاد!
و آقای استاندار!
که این تحفه را دانشمند و نابغه خواندید،بی دریغ حمایت کردید و به جان استان بی کس و محروم سیستان و بلوچستان انداختید.
آفرین!!!
و همه ی دیگر عزیزانی که چنین موجودی را آنهم برای بخش محیط زیست و با مشکلات سهمگین در شمال و جنوب به ریش ما بند کردید.
دستتان درد نکند! خسته ی این همه نبوغ و تدبیر نباشید!!

– به راستی چگونه می شود که مدیری آنهم در این سطح اینگونه رفتاری پیش می گیرد؟؟؟!

– اگر او ماهیتا و خانوادگی در این سطح بوده چطور به عنوان مدیر انتخاب شده؟؟!

– اگر نبوده، چقدر به او احساس بی حساب و کتابی و یکه تازی دست داده که شعبان بی مخ هم نمی کرده آنچه ایشان کرده،چون آن بیچاره که دیگر ادعای دانشمندی و علامه گی دهر نداشته.

-اگر حیف و میل های ایشان در این مدت نظارت می شد
-اگر استخدامهای بی رویه و بی ضابطه ی ایشان مورد سوال قرار می گرفت
– اگر استفاده های نابجا از اتومبیلهای لندکروز اداره در تهران و لرستان ……
– اگر هزینه های شخصی و بی حساب و کتاب ایشان…
– اگر میلیاردها تومان پولهای تحقیقات بی هیچ نتیجه و دستاورد و …بررسی می شد

قطعا امر بر چنین موجودی مشتبه نمی شد که می تواند؛ به دان چند و زورگویی و فرهنگ چاله میدانی ، مبادرت نماید.
– چرا باید این استان همواره گرفتار چنین مدیرانی باشد؟
واقعا با اینها توسعه و تحولی را می شود انتظار داشت ؟!
مثل ایشان -چاقو کش و گردن کش – بین کارکنان بومی محیط زیست پیدا نمی شد ؟!

عالیجنابان مسند نشین!
اگر برای مدیریت گزینه ی غیر بومی انتخاب می کنید حداقل آدمهای کارآمد و با خانواده و درست بیاورید!

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=32207

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 18در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱۸
 1. جای بسی تاسف است !
  در یکسال گذشته بارها درباره عدم لیاقت یک مدیرکل لرستانی از زبان متخصصین و کارشناسان حوزه محیط زیست در استان سیستان و بلوچستان شنیده بودم
  توصیفاتی چون : دروغگوی بزرگ و فاسد
  اگر این فرد همان شخص باشد برای محیط زیست و منابع طبیعی استان به مثابه طاعون و نوعی سرطان هست

 2. اندک بودجه ای که صرف محیط زیست میشود اینطورخرج می کنند.دهمرده کجایی

 3. سلام بر آفتاب داران سرزمین بی طلوع
  اینکه بزرگواران افراد لایق و با تدبیر و مومن به تمرد کننده به حکم خدا را مسوول در استان جهان اولی مانند سیستان و بلوچستان می گمارند دلایل و اهداف ذیل را می جوینند
  ۱-مردم استان که مانند قوم یاجوج و ماجوج همیشه با هم اختلاف دارند و منتظر ذوالقرنین هستند که در این استان بعد از انقلاب نیامده است .
  ۲- اختلاف اقوام استان موجب غبارآلودی هوا برای صید میلیاردی بودجه برای صیادان اهم بومی و غیربومی می شود.
  ۳-در بیشتر ادارات و نهادها افراد لایق به حاشیه رانده شده و سکوت را پیشه خویش ساخته اند تا شاید اسماعیل به داد آنها برسد ولی چه حیف نسل مسلط مغول نیستند و ادعای آریایی دارند و مردم را مغول پندارند.
  ۴-ضعف رسانه ها و سرسپردگی اصحاب رسانه و نداشتن توانایی استدلال و جیره خواری موجب جسارت خون آشامان برای رسیدن به شاهرگ مردم شده است.
  ۵-افراد لایق بومی استان را قوم مغول با همراهی افراد بومی مغول خطاب کرده و ادعای سربداری سرداده و مردم یاجوج و ماجوج هم همراه می شوند و افراد لایق را درجایی می کارند که دیگر سبز نکنند و نسل افکارشان منقرض و فسیل شود.
  ۶- افراد بومی لایق و دیندار و توانا که مسوول نشوند چه فرقی بین بومی و غیربومی وجود دارد.
  و در کلام آخر خدا لعنت کند کسانی را که جنین حرامزاده اختلاف را در بین اهل تشیع و تسنن ایجاد کرده و آن را در رحم اجاره ای(دامن پاک مردم فهیم این استان) پرورش می دهند برای رسیدن به مقاصد خویش.
  امید به تلاش مردمان استانم برای افزایش آگاهی و شناخت انسانیت

 4. سلام
  شهرگندمـــ : معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه دولت در بودجه سال ۹۴ توجه ویژه ای برای حفاظت و احیای تالاب های بین المللی هامون داشته است، گفت: برای تحقق این امر ردیف اعتباری اختصاصی برای تالاب های هامون دیده شده است.
  به گزارش شهرگندمـــ به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،احمدعلی کیخا با اشاره به اهمیت احیای تالاب های بین المللی هامون افزود: اکنون در دولت این مساله روشن شده است که برای رونق زندگی مردم در سیستان، احیای تالاب های هامون بیش از پیش ضروری است از این رو توجه ویژه دولت به این موضوع باعث شد تا در بودجه سال آینده ردیف اعتباری اختصاصی برای حفاظت و احیای این تالاب لحاظ شود.

  وی ادامه داد: مبلغ ۵۰ میلیارد ریال برای مطالعه، حفاظت و احیای تالاب های هامون در بودجه سال ۹۴ اختصاص داده شده است که امیدواریم با مدیریت مناسب این اعتبار بخش گسترده ای از مطالعات و اقدامات احیای تالاب ها در سال آینده انجام شود.
  http://gandompres.ir/%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-94-%D9%88-%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%81-%D8%A8%D9%88%D8%AF%D8%AC%D9%87-5-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D8%A7%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%A7%DA%86/
  مدیر دلسوز و با تدبیر با این پول میخواستن در کشور پرو مطالعه کنند برای هامون اقای استاندار یه پیشنهاد برای شما و دوستان به جای کشور پرو برزیل بروید بیشتر به شما خوش خواهد گذشت

 5. امیدوارم اقای دهمرده یک فکری برای سیستان بکنه دیگه واقعا اوضاع خیلی خرابه

 6. تا زمانی که سیستانیها وبلوچستانیها سازجدابی میزنند اینگونه افرادغیر بومی اسب تازی میکنند شرم کنید بزرگان شیعه وسنی نمایندگان جدیدباهم باشیدواستان راباهم ابادکنیم واقعا وضعیت سوادوتوانایی مدیریتی افرادبومی اینقدربداست که استاندارخودش که هیچ .تازه این ادمهاراهم باخودش می اورد

 7. جالبه که هیچ کدوم از مسئولین این حرکت رو محکوم نکردن؟ حالا استاندار و فرمادار که با ایشون فامیل هستند ، بقیه مسولین و نماینده های فعلی که چندی قبل دم از مردم مداری و عدالت و شجاعت میزدند چرا سکوت کرده اند؟ آیا پست و سمت غیرت آنها رو از بین برده و شاید معیار انتخاب آنها همین بی … بوده؟

 8. جالبه که هیچ کدوم از مسئولین این حرکت رو محکوم نکردن؟ حالا استاندار و فرمادار که با ایشون فامیل هستند ، بقیه مسولین، فعالین سیاسی، کاندیداهای مجلس و نماینده های فعلی که چندی قبل دم از مردم مداری و عدالت و شجاعت میزدند چرا سکوت کرده اند؟ آیا پست و سمت غیرت آنها رو از بین برده و شاید معیار انتخاب آنها همین بی … بوده؟ آیا مردم ما مستحق یک عذر خواهی رسمی نیستند؟

 9. وای بر من سیستانی….

 10. الان شد مدیر فاسد؟کسیکه جلوی دزدی رو گرفته بهش تهمت میزنن اقای ذیحساب مشکل اخلاقی دارد و کارهایی مخالف دین وانسانیت انجام میده حقش بوده تو دهنی بخوره تا به قومی توهین نکنه.اقایون دوستان و مدیر سایت که همه…. و خودتون برا خودتون نظر میزارید بترسید از روزیکه رسوای دوعالم بشید

  • چنار عزیز که مثل چنار قدت بلند هست ولی از خرد و اندیشه تهی هستی ، اگر ذیحساب هرگونه مشکلی هم که داشته ، نباید جناب مدیرکل این عمل زشت و حیوانی را انجام می داده الان هم باید پاسخگو باشه. راههای بهتری به غیر از مشت لگد وجود داشت در صورتی که درخواست ایشان قانون بوده باشد .

  • آقای چنار. مدیرمون درسته که فاسد و… نیست. ولی حرکتش درست نبود و این که شما با تهمت زدن به ذیحساب بخوایین صورت مساله رو پاک کنین کار درستی نیست. فقط میتونم بگم مدیر علی رقم همه ویژگی های مثبتش تو این قضیه اشتباه کرد.

 11. اخراج

 12. میخاسته با دکتر کیخا بره

 13. خاک بر سر ما که یک مدیر غیر بومی زابلی رو بزنه و سالم در بره از استان

 14. ۱۵ فروردین ۹۵ همه بریم دم اداره کل محیط زیست………

 15. خشکسالى توزابل،ازبى آبى نبست،دست ها.وسیاست هاى درکاره.شک نکن!