گندم پرس: با توجه به حجم بالای پیام هاو اظهار گلایه مردم نسبت به وضعیت اورژانس و بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان زابل تصمیم برآن شد تعدادی از درد دل های مردمی را در یک متن کامل و جامع بدون تغییر به سمع و نظر شما شهروندان و همراهان گندم پرس برسانیم. درد دل های ارسالی […]

گندم پرس: با توجه به حجم بالای پیام هاو اظهار گلایه مردم نسبت به وضعیت اورژانس و بیمارستان امام خمینی(ره) شهرستان زابل تصمیم برآن شد تعدادی از درد دل های مردمی را در یک متن کامل و جامع بدون تغییر به سمع و نظر شما شهروندان و همراهان گندم پرس برسانیم.

درد دل های ارسالی شهروندان و مخاطبین گندم پرس به شرح زیر می باشد.

_ وضعیت مبهم شماره دهی در کلینیک تخصصی امام خمینی(ره)

با سلام خسته نباشیدعکسی فرستادم مربوط به امروز صبح کلینیک تخصصی بیمارستان امام خمینی زابل است.

IMG_20160601_163457

میخواستم بگم که این کلینیک جوابگو بیماران نیست و نوبت دهی بیماران محدود است مثلا هر دکتر ده تا مریض بیشتر نمی بیند.

کسی دیشب ساعت ۱۲ یا ۴صبح آمده نمی تواند پذیرش شود چون نوبت دهی تا ده نفر محدود شده یا روز قبل اعلام نمی کنند که دکتر مثلا قلب امروز نمیاد، بیمار میاد از ۴صبح تا ۸صبح منتظر میمونه بعد که مسئول پذیرش میاد میگه فلان دکتر امروز نیست چرا از روز قبل اطلاع رسانی در تابلو اعلانات نمی شود؟؟

با تشکر از گروه تحریریه گندم پرس – حسین غفورپناه

این شهروند در پایان به خبرنگار گندم پرس گفت: مثلا زابل یک جراح مغز و اعصاب دارد ده نفر بیشتر شماره داده نمی شود، یک پیرمردی که دیسک کمر داشت از روستاهای دور هیرمند ساعت چهار صبح آمده بود شماره گیرش نیامدو دوباره برگشت!!!

_ کمبود پرستار و لوازم پانسمان همراه با عدم پاسخگویی راهکار جدید درمان در اورژانس زابل

ازساعت ۱۲:۳۰دقیقه ی چهارشنبه ۹۵/۳/۱۲بعلت نبودپرستارونداشتن باندپانسمان مریض ازدردبخودش می تابدوکسی جوابگونیست دراورژانس میدان جهادشهرستان زابل

IMG_20160601_161312

_ وضعیت نابسامان بیمارستان امام خمینی (ره) زابل به روایت تصویر

IMG_20160601_161052

IMG_20160601_161129

IMG_20160601_161243

این شهروند به خبرنگار گندم پرس گفت: سرویس بهداشتی در این بیمارستان همانطور که در تصاویر مشاهده نمودید از وضعیت خوبی برخوردار نیست.

همانطور که در مطالب و تصاویر ارسالی مردم خواندید و مشاهده نمودید، وضعیت شماره دهی در بیمارستان امام خمینی (ره) شهرستان زابل با مشکل مواجه است و با توجه به حضور تعداد زیادی بیمار تنها ده نفر می توانند برای درمان نزد متخصص مراجعه کنند.

در بخشی دیگر از مطالب ارسالی با نام کمبود پرستار و لوازم پانسمان همراه با عدم پاسخگویی راهکار جدید درمان در اورژانس زابل را مشاهده نمودید که بیمار بالغ بر یکساعت در وضعیت بد به سر می برد و هیچگونه رسیدگی نسبت به وضعیت و بهبودی بیمار انجام نگرفته است.

در بخش پایانی و در تصاویر ارسالی وضعیت سرویس های بهداشتی و دیگر موارد را مشاهده نمودید که تصاویر خود گویای همه چیز می باشد.

مسئولین دانشگاه علوم پزشکی زابل تدابیر لازم را برای برطرف کردن و بهبود شرایط کنونی در دستور کارخود قرار دهند تا مردمی که از راه دور و نزدیک با هزاران امید مراجعه می کنند با شرایط اینچنین مبهم روبه رو نشوند و دست خالی و ناامید از درب بیمارستان بر نگردند.ان شاءالله

 

برای ارتباط با ما وعضویت در کانال تلگرامی گندم پرس اینجا کلیک کنید.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه