خانمی که با انتشار عکس های خصوصی و مطالب غیراخلاقی در شبکه های اجتماعی اقدام به آزار و هتک حیثیت نامزد سابق همسر خود می کرد شناسایی و دستگیر شد. سرپرست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گفت: در پی مراجعه خانمی به این پلیس و طرح شکایت مبنی بر انتشار عکس […]

خانمی که با انتشار عکس های خصوصی و مطالب غیراخلاقی در شبکه های اجتماعی اقدام به آزار و هتک حیثیت نامزد سابق همسر خود می کرد شناسایی و دستگیر شد.

سرپرست پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات فرماندهی انتظامی استان گفت: در پی مراجعه خانمی به این پلیس و طرح شکایت مبنی بر انتشار عکس عای خصوصی اش در شبکه های اجتماعی به همراه زیرنویس های غیراخلاقی و اهانت آمیز پرونده تشکیل و در دستور کار قرار گرفت.

سرگرد «علی سرحدی» افزود: با بررسی فنی و تخصصی کارشناسان فتا، ظرف مدت کوتاهی متهم شناسایی، دستگیر و به این پلیس انتقال داده شد.

وی ادامه داد: متهم که خانم جوانی است در اظهارات خود گفت: شاکیه نامزد سابق همسرم است، عکسها و اطلاعات شخصی وی را از تلفن همراه همسرم برداشتم و برای آزار و اذیت وی اقدام به پخش آنها کردم و هرگز گمان نمی کردم توسط پلیس شناسایی شوم.

سرپرست پلیس فتا انتظامی استان در پایان گفت: متهم پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد./روزنامه سیستان و بلوچستان

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه