نان برای سودجویان آری اما برای مردم خیر!؟

  • کد خبر : 49101
  • ۲۹ دی ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۱

متاسفانه در سال های اخیر صف های نان در شهرستان زابل طول بیشتری به خود گرفته ، به طوری که بسیاری از مردم قیمت بسیار بالای نان آزاد را به ایستادن در صف طولانی مدت نان دولتی ترجیح می دهند. همانطور‌که در کلیپ ارسالی یکی از شهروند می بینید نان برای سودجان به اندازه کافی […]

متاسفانه در سال های اخیر صف های نان در شهرستان زابل طول بیشتری به خود گرفته ، به طوری که بسیاری از مردم قیمت بسیار بالای نان آزاد را به ایستادن در صف طولانی مدت نان دولتی ترجیح می دهند.

همانطور‌که در کلیپ ارسالی یکی از شهروند می بینید نان برای سودجان به اندازه کافی وجود دارد اما برای مردم تهیه نان به راحتی میسر نیست‌‌.

بی کیفیتی نان، حجوم دادمداران و قاچاق نان باعث ایجاد صف های طویل گردیده تا هزینه های گزافی را مردم برای تهیه نان متحمل شوند.

نان در تمام شهرهای کشور به راحت ترین شکل ممکن در دسترس قرار می گیرد اما در زابل خرید نان با کیفیت با دسترسی راحت به رویا برای شهروندان تبدیل شده است.

متاسفانه در سطح استان مدیران برای حل معضل نان هیچ عزم جدی ندارند و باید دید آیا با نانوایی های متخلف که چنین راحت نان را در اختیار سودجویان قرار میدهند قصد و توان برخورد وجود دارد؟ یا خیر؟

https://www.aparat.com/v/D7olW
لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=49101
  • دیدگاه‌ها برای نان برای سودجویان آری اما برای مردم خیر!؟ بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.