گندمـــــ پرس : زهرا اربابی در جلسه شورای اداری مهرستان ‌گفت: خدمت باید صادقانه باشد و با این نیت که پاداش آن را در جایی دریافت خواهیم کرد.   معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان  عنوان کرد:‌ یکی از دلایل عقب‌ماندگی استان ما این است که مردم ‌‌انتظارات خود را فریاد نمی‌زنند […]

گندمـــــ پرس : زهرا اربابی در جلسه شورای اداری مهرستان ‌گفت: خدمت باید صادقانه باشد و با این نیت که پاداش آن را در جایی دریافت خواهیم کرد.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار سیستان و بلوچستان  عنوان کرد:‌ یکی از دلایل عقب‌ماندگی استان ما این است که مردم ‌‌انتظارات خود را فریاد نمی‌زنند و یکی از برکت‎های دولت تدبیر و امید ایجاد فضای هوشمندانه این بود که مردم با منطق خواسته‎های خود را فریاد و از مسئولان خواستار شوند.

 

وی گفت: ما مسئولان باید حضور پر رنگ‎تری با مردم داشته باشیم و در کنار مردم باشیم ‌و مشکلات را به طور مستقیم شناسایی و‌ رصد کنیم و راهکارهایی برای رفع این چالش‎ها وقت بگذاریم و با مردم رفتار صمیمی داشته باشیم.

 

پارسایی عنوان کرد: ما مسئولان اجرایی وظیفه داریم دستاوردهای ملی خود را برای مردم شفاف‌سازی کنیم.

 

معاون استاندار سیستان و بلوچستان تصریح کرد: هیچ مدیری به تنهایی نمی‎تواند تصمیم بگیرد و ما باید از توان فکری دیگران استفاده کنیم.

 

اربابی افزود: برای باور کردن قابلیت‎های منطقه باید اعتماد داشته باشیم و ظرفیت‌های شهرستان مهرستان را برای رونق منطقه شناسایی کنیم.

وی همچنین بیان کرد: شهرستان مهرستان ظرفیت‎های خوبی برای صنعت گردشگری دارد و 150 آثار باستانی در این شهرستان وجود دارد که 32 اثر ان به ثبت ملی رسیده است.

 

منبع : خبرگزاری فارس

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه