پس از تصویب 1900 میلیارد تومان بودجه جهت احیای دریاچه ارومیه و اعلام دولت مبنی بر بیش از 80 برنامه جهت نجات این دریاجه بسیاری فکر می کردند , قاضی پور نماینده همیشه معترض و مطالبه گر این شهرستان کمی آرام گیرد و از انتقادات خود نسبت به دولتمردان کم کند , که نه […]

20140111_164659334931  پس از تصویب 1900 میلیارد تومان بودجه جهت احیای دریاچه ارومیه و اعلام دولت مبنی بر بیش از 80 برنامه جهت نجات این دریاجه بسیاری فکر می کردند , قاضی پور نماینده همیشه معترض و مطالبه گر این شهرستان کمی آرام گیرد و از انتقادات خود نسبت به دولتمردان کم کند , که نه تنها اینچنین نشد , بلکه قاضی پور با طرح سوالی از وزیر نیرو وی را به مجلس آورد.

به گزارش گندمــ پرس به نقل از خانه ملت , نادر قاضی پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرا نسبت به احیاء و نجات تالاب ها و دریاچه های کشور اقدام عملیاتی انجام نمی شود و آب های مرزی را مهار نمی کنند؟ گفت: برای حفظ آب های سطحی و زیر زمینی باید تالاب ها و دریاچه های کشور از جمله دریاچه ارومیه احیاء شوند چرا وزارت نیرو نسبت به احیاء و نجات تالاب ها و دریاچه های کشور اقدام عملیاتی انجام نمی دهند؟ و آب های مرزی را رها نمی کند؟

نکته قابل توجه که نشان از زیرکی قاضی پور دارد اینکه : وی با گنجاندن عبارت تالاب ها و دریاچه های کشور در این سوال , آنرا به یک سوال ملی تبدیل , حساسیت نمایندگان سایر نقاط کشور را نیز برانگیخت و در کنار آن بخوبی بحث دریاچه ارومیه را مطرح و سرانجام به نتیجه مطلوبی که مدنظر بود رسید و یکبار دیگر نشان داد که دولت هرآنچه هم به منطقه و حوزه انتخابیه وی توجه داشته باشد , وی بازهم به امتیاز گرفتن بیشتر ادامه خواهد داد و خواسته های بیشتری را مطالبه می کند.

 

جوان نکته سنج

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه