شهرگندمـــ : 15  دیماه سالروز صدور فرمان حکومتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه) در امر تشکیل نهاد گزینش کشور گرامیباد. ” دولت بدون گزینش اشخاص متعهد و متخصص در رشته های مختلف موفق نخواهد شد و دولتمردان در گزینش همکاران به کاردانی و تعهد آنان و […]

شهرگندمـــ : 15  دیماه سالروز صدور فرمان حکومتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی ( رضوان الله تعالی علیه) در امر تشکیل نهاد گزینش کشور گرامیباد.

” دولت بدون گزینش اشخاص متعهد و متخصص در رشته های مختلف موفق نخواهد شد و دولتمردان در گزینش همکاران به کاردانی و تعهد آنان و بهتر خدمت کردن آنها به کشور و در مناقع ملت بودن آنان تکیه کنند تا در پیش حق تعالی و ملت رو سفید باشند و در امور موفق باشند.” امام خمینی(ره)

IMG-20150109-WA0017

بسم رب الشهداء والصدیقین

*یاد یاران شهیدمان همواره جاودانه باد*

(1)

نام : محمد

نام خانوادگی : اسلامی

تاریخ تولد : ۱۳۵۸

تاریخ شهادت : 3/8/1391

محل شهادت : درمسیر عزیمت به محل کار

سمت : کارشناس تحقیق هسته گزینش

شهید محمد اسلامی در هشتم فروردین ماه سال پنجاه و هشت در روستای حیدر آباد از توابع شهرستان گرگان استان گلستان و در خانواده ای مذهبی و انقلابی دیده به جهان گشود .

دوران تحصیلات ابتدایی و راهنمایی را در روستای مذکور پشت سر گذاشت و از همان نوجوانی در امر کمک به معیشت خانواده به کار زراعت و کشاورزی همت نمود .

ایشان در سال هفتاد و هفت دوره متوسطه تحصیلی را به پایان رساند و در سال هشتاد و یکموفق به اخذ مدرک کارشناسی در رشته الهیات و معارف اسلامی از دانشگاه آزاد اسلامی زاهدان گردید و سپس بمدت دو سال با درجه ستوان دومی ، تکلیف مقدس سربازی خود را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان گرگان به انجام رسانید .

شهید اسلامی ، فردی با ایمان و مهربان ، متواضع و با اخلاق حسنه و دارای حس وظیفه شناسی و روحیه انقلابی و از افراد فعال در عرصه های فرهنگی و اجتماعی و سیاسی بود و به دلیل علاقه شدیدی که به تعلیم و تربیت نونهالان میهن اسلامی داشت ، از سال هشتاد و سه بعنوان دبیر حق التدریس در آموزش و پرورش شروع به خدمت نمود و درسال هزار و سیصد و نود به استخدام رسمی در آمد .

ایشان نسبت به خدمت رسانی مخلصانه در سنگر تعلیم و تربیت و بویژه پاسداشت ارزش های نظام اسلامی حساسیت قابل توجهی داشت لذا از سال هزار و سیصد و نود همکاری خود را در گزینش آموزش و پرورش شهرستان سرباز آغاز نمود و در طول سالیان خدمت صادقانه خود ، همواره بعنوان یک بسیجی فعال در عرصه دفاع از آرمانهای ارزشمند انقلاب اسلامی تلاش نموده و همکاری شایسته خود را در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و رده های مقاومت بسیج (دانش آموزی و فرهنگیان )تا آخرین روزهای حیاتش ادامه داد.

دشمنان اسلام و انقلاب که تاب تحمل دیدن رشادت جوانان انقلابی و غیرتمند این آب و خاک را ندارند ، در اقدامی ناجوانمردانه وبا توصل به حربه ترور ، این انسان خدوم و شایسته را در صبحگاه روز سوم آبانماه هزار و سیصد و نود و یک ، هنگام عزیمت به محل کارش به فیض شهادت رساندند .

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه