گندم پرس: مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: جاده روستایی بنجار- بی بی دوست در شمال استان که براثر سیلاب از شنبه شب مسدود شده بود همچنان بسته است. منصور ملاشاهی اظهار داشت: همزمان با مسدود شدن این مسیر مردم منطقه از ۲ جاده موازی موجود برای تردد استفاده می کنند.وی […]

گندم پرس: مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: جاده روستایی بنجار- بی بی دوست در شمال استان که براثر سیلاب از شنبه شب مسدود شده بود همچنان بسته است.

منصور ملاشاهی اظهار داشت: همزمان با مسدود شدن این مسیر مردم منطقه از ۲ جاده موازی موجود برای تردد استفاده می کنند.
وی گفت: ۱۶۰ نیروی راهداری سیستان و بلوچستان از روز پنجشنبه هفته گذشته همزمان با جاری شدن سیلاب در سیستان با ۴۶ دستگاه ماشین آلات سنگین و نیمه سنگین در حال خدمات رسانی در منطقه هستند.
وی افزود: حفظ راهها و کمک به سایر دستگاههای اجرایی مستقر در منطقه سیستان از جمله مهمترین اقدامات در دست اجرای نیروهای راهداری است.
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان بیان کرد: این اداره همچنین آمادگی دارد در صورت نیاز در شمال استان ۲۵۰ نیروی پشتیبان به همراه ۷۲ دستگاه ماشین آلات را به منطقه اعزام کند.
منطقه سیستان متشکل از پنج شهرستان زابل، زهک، هامون، نیمروز و هیرمند در شمال سیستان و بلوچستان واقع شده است./خبرگزاری ایرنا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه