درد دل یک شهروند با ریاست دانشگاه علوم پزشکی زابل

 • کد خبر : 34533
 • ۰۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۵۹
درد دل یک شهروند با ریاست دانشگاه علوم پزشکی زابل

گندم پرس: یکی از شهروندان روستای فیروزه ای با ارسال متنی به خبرنگار گندم پرس ضمن گلایه از نیروهای اورژانس ۱۱۵ از پاسخگویی و تجویز دارو آن هم بصورت تلفنی نیز اظهار گلایه نمود که در ادامه متن ارسالی را بدون هیچ تغییری به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم.   ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی […]

گندم پرسیکی از شهروندان روستای فیروزه ای با ارسال متنی به خبرنگار گندم پرس ضمن گلایه از نیروهای اورژانس ۱۱۵ از پاسخگویی و تجویز دارو آن هم بصورت تلفنی نیز اظهار گلایه نمود که در ادامه متن ارسالی را بدون هیچ تغییری به استحضار شما همراهان گرامی می رسانیم.

 

ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی زابل

با اهدا سلام و تحیت
احتراما با آرزوی قبولی طاعات و عبادات باستحضار می رساند چند شب قبل حوالی ساعت دو بامداد فرزندم درد شدیدی در ناحیه شکم و معده خود احساس کرده و این حالت هر لحظه شدیدتر می شد و تصمیم گرفتن را برای من سخت تَر می کرد، با توجه به اینکه بنده در روستای فیروزه ای سکونت دارم در آن لحظه تنها حامی و کمک خود مرکز فوریتهای پزشکی را در نظر گرفتم و بدون فوت وقت با ١١۵تماس گرفته که پس از شرح وضعیت عمومی فرزندم مامور مربوطه از پشت خط شروع به تجویز دارو نمود و اذعان داشت این داروها را بده حتماً بهتر می شود.

بنده بخاطر تحمل درد شدید توسط فرزند و تأکید به انتقال وی توسط اورژانس، به بنده اعلام کردند که پایگاههای اورژانس تیمورآباد و محمدآباد به محل سکونت شما نزدیک أست بیمار خود را جهت مداوای به آنجا انتقال دهید و ارتباط قطع شد و در نهایت به درب منزل همسایه ها مراجعه و با خودرو آنان فرزندم را به درمانگاه منتقل کردم.

آیا واقعاً فرزندم در این شرایط مستحق دریافت خدمات امداد پزشکی نبوده است ؟

غ-ر ساکن روستای فیروزه ای

امیدواریم دانشگاه علوم پزشکی شهرستان زابل پاسخگو و با اشخاصی که استراحت را به خدمت ترجیح می دهند برخورد قاطع و قانونی داشته باشند تا دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. ان شاءالله

برای عضویت در کانال تلگرامی گندم پرس و ارتباط با ما اینجا کلیک کنید.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34533

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 3در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۳
 1. حتما حال راننده خوش نبود بیاد

 2. سلام فعلا چیزی که اهمیت نداره جان انسانهاست جاهای دیگه هم چون مثلا تصادفات در سیستم ١١٠ثبت میشه واسه اینکه زیر سوْال نرن زود حرکت میکنن ?

 3. باسلام
  ایا رواست واسه یه درد دل ساده یک امبولانس بیاد و اونو به بیمارستان انتقال بده؟
  سیستم فوریتهای پزشکی واسه موقعیتهای اورژانسیه
  که حیات فرد در معرض خطره
  اگه در حین انتقال در مسیر تصادف بشه یا مریضی مشکل قلبی یا حاد داشته باشه و در نبود امبولانس جونش از دست بده چی؟
  وجدانتون راضی میشه