عامل جعل امضاء، مهر پلیس و اسناد قانونی در زابل دستگیر شد+تصویر متهم

  • کد خبر : 41335
  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲:۰۳
عامل جعل امضاء، مهر پلیس و اسناد قانونی در زابل دستگیر شد+تصویر متهم

گــنـــدم خــبـــر : جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زابل از دستگیری عامل جعل مهر دایره ترخیص پلیس راهور این شهرستان خبر داد و گفت: پلیس برخورد قاطعانه ای با جاعلین اسناد و مدارک دولتی و کسانی که قصد دور زدن قانون را دارند می نماید.     سرهنگ منصور قزاقی در گفتگو با گندم خبر، اظهار […]

گــنـــدم خــبـــر : جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زابل از دستگیری عامل جعل مهر دایره ترخیص پلیس راهور این شهرستان خبر داد و گفت: پلیس برخورد قاطعانه ای با جاعلین اسناد و مدارک دولتی و کسانی که قصد دور زدن قانون را دارند می نماید.

 

 

سرهنگ منصور قزاقی در گفتگو با گندم خبر، اظهار داشت: روز گذشته فردی به هویت ح.آ فرزند حسن با اسناد و مدارک جعلی ممهور پلیس راهور به محل پارکینگ فردوسی مراجعه نموده و قصد آزادی موتور سیکلت خود را داشته است.

 

این مقام قضایی افزود: مسئول پارکینگ پس از بررسی مدارک به وی مشکوک شده و مراتب را بصورت تلفنی به رئیس پلیس راهور زابل اطلاع می دهد که بلافاصله ماموران در محل پارکینگ حاضر و مشخص می گردد اسناد و مدارک ارائه شده و نامه آزادی موتور سیکلت جعلی می باشد که متهم با اسناد و مدارک جعلی محرز در محل ، دستگیر می گردد.

 

سرهنگ منصور قزاقی تصریح کرد: پس از بررسی های به عمل آمده توسط ماموران پلیس آگاهی فرد مذکور اعتراف نموده که بنده امضا و مهر جعلی احدی از ماموران واحد ترخیص پلیس راهور را بدست آورده و قبض پارکینگ و پرداخت جریمه را از طریق فتوشاپ جعل نموده ام، که در این خصوص پرونده ای تشکیل و به همراه مستندات تحویل مقامات قضایی کردید.

 

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان زابل در پایان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری و تعامل شهروندان به سارقین و کلاهبرداران هشدار داد، پلیس همواره آگاه و هوشیار بوده و برخورد قاطعانه ای با افراد جاعل و کسانی که قصد دور زدن قانون و پلیس را دارند، خواهد داشت.

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41335
  • دیدگاه‌ها برای عامل جعل امضاء، مهر پلیس و اسناد قانونی در زابل دستگیر شد+تصویر متهم بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.