دستور رئیس جمهور در برجام به تقویت زیرساخت های هسته ای کمک می کند/ نباید نقض برجام به پای ایران نوشته شود.

  • کد خبر : 39017
  • ۲۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۱
دستور رئیس جمهور در برجام به تقویت زیرساخت های هسته ای کمک می کند/ نباید نقض برجام به پای ایران نوشته شود.

گـــنـدم خـــبـر :  نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دستور رئیس جمهور در جریان نقض برجام از سوی آمریکا، در راستای تقویت زیرساخت های هسته ای است و باید توجه کنیم با این اقدامات نقض برجام به پای ایران نوشته نشود.     احمدعلی کیخا با اشاره به دستور ویژه رئیس جمهور […]

گـــنـدم خـــبـر :  نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دستور رئیس جمهور در جریان نقض برجام از سوی آمریکا، در راستای تقویت زیرساخت های هسته ای است و باید توجه کنیم با این اقدامات نقض برجام به پای ایران نوشته نشود.

 
 

احمدعلی کیخا با اشاره به دستور ویژه رئیس جمهور در خصوص نقض برجام از سوی آمریکا اظهار داشت: توافق هسته ای کار مثبت و خوبی انجام شد و اگر تجربه چنین مذاکراتی داشتیم می توانستیم اقدامات تکمیلی بیان کنیم با این حال بر اساس تجربه ای که داشتیم برجام بر اساس خواست نظام پیش رفت.

 

 

 عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: نکته ای که باید در اجرای برجام مدنظر قرار داد این است که ایران نباید ناقض برجام باشد بنابراین دولت و مجلس باید مراقب باشند تا دستوری داده نشود حرکتی شکل نگیرد که در نهایت چهره ایران در عرصه بین المللی خدشه دار شود و جمهوری اسلامی را ناقض برجام بدانند.

 

 

وی گفت:  ایران از ابتدای برجام نشان دادیم به تعهدات خود پایبندیم و اعلام کرده بودیم آمریکا قابل اعتماد نیست، مقام معظم رهبری به این نکته موکد تاکید داشتند بنابراین ایران با پایبندی به برجام غیرقابل اعتماد بودن آمریکا را به چشم جهانیان خواهد آورد.

 

 

این نماینده تاکید کرد: برای اینکه چنین اتفاقی بیافتد و جهان متوجه غیر قابل اعتماد بودن آمریکا بشوند، نباید اجازه دهیم که انگشت اتهام به سوی ایران باشد بنابراین نباید اقدامی صورت گیرد که نقض برجام تلقی شود.

 

 

کیخا با اشاره به اقدامات وزارت امور خارجه در عرصه بین المللی، عنوان کرد: وزارت خارجه نیز در زمینه پیگیری حقوقی نقض برجام از سوی آمریکا اقدامات قابل دفاعی داشته است و باید به این مسیر ادامه داد.

 

 

عضو کمیسیون کشاروزی، آب و منابع طبیعی در مجلس اظهار داشت: با این حساب دستور رئیس جمهور نقض برجام نخواهد بود و در عین حال ما از همه امکانات خود برای تقویب زیرساخت های هسته ای استفاده خواهیم کرد./خانه ملت

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=39017
  • دیدگاه‌ها برای دستور رئیس جمهور در برجام به تقویت زیرساخت های هسته ای کمک می کند/ نباید نقض برجام به پای ایران نوشته شود. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.