تفکر و روحیه بسیجی، انقلاب اسلامی را حفظ کرده است.

  • کد خبر : 38239
  • ۲۹ آبان ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۴
تفکر و روحیه بسیجی، انقلاب اسلامی را حفظ کرده است.

گـــنـدم خـــبـر : دکتر مجوزی گفت: تشکل های بسیجی در دانشگاه ها باید مسائل فرهنگی و سیاسی گوناگونی را که در جامعه و دانشگاه مطرح می شود تحلیل کنند.     رئیس واحد زابل در گفت و گو با خبرنگار ما به لزوم ایجاد تشکل های مختلف بسیج در دانشگاه ها پرداخت وگفت: علم و […]

گـــنـدم خـــبـر : دکتر مجوزی گفت: تشکل های بسیجی در دانشگاه ها باید مسائل فرهنگی و سیاسی گوناگونی را که در جامعه و دانشگاه مطرح می شود تحلیل کنند.

 

 

رئیس واحد زابل در گفت و گو با خبرنگار ما به لزوم ایجاد تشکل های مختلف بسیج در دانشگاه ها پرداخت وگفت: علم و آگاهی باعث ترقی و رشد انسان در تمام عرصه ها می شود پس آنچه برای یک بسیجی اولویت دارد دانش اندوزی و کسب علم است.

 

 

دکتر محمد مجوزی با بیان اینکه جنگ امروز جنگ علمی است تصریح کرد: مسلح شدن به سلاح علم، در سنگر فناوری های نو و جهاد علمی، برای یک نیروی بسیجی متعهد لازم است. تا با آگاهی کامل از ابعاد یک جنگ نرم تمام عیار به مقابله با دشمن برود.

 

 

دکتر محمد مجوزی اظهار داشت: تشکل های بسیجی در دانشگاه ها باید مسائل فرهنگی و سیاسی گوناگونی را که در جامعه و دانشگاه مطرح می شود تحلیل کنند و با دقت و تأمل درباره آن بکوشد تا به خاستگاه ها و سپس نتایج آن ها آگاه شود و در مرحله بعد بکوشد تا مناسب با آن ها موضعی انقلابی اتخاذ کنند.

 

 

وی حفظ نگرش و آمادگی روحی برای ایثار و شهادت در تمام شئون زندگی را برای بسیجیان ضروری دانست و افزود: در عصری که همه ی نظام های مادی و استبدادی برای نابودی نظام مقدس جمهوری اسلامی هم پیمان شده اند، این تفکر و روحیه بسیجی است که انقلاب اسلامی را حفظ کرده است.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=38239
  • دیدگاه‌ها برای تفکر و روحیه بسیجی، انقلاب اسلامی را حفظ کرده است. بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.