نقش عوامل مرجع، بخش مردمی و دهیاران را در روند سواد آموزی شهرستان سراوان مهم است

  • کد خبر : 36806
  • ۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۷
نقش عوامل مرجع، بخش مردمی و دهیاران را در روند سواد آموزی شهرستان سراوان مهم است

جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان سراوان به ریاست درویش نارویی فرماندار، ایوب دهواری سرپرست آموزش و پرورش و دیگر اعضا در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید.   گــنــدم خـبــر: درویش نارویی فرماندار سراوان در این جلسه با تسلیت ایام محرم بر ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن و استفاده از امکانات […]

جلسه شورای پشتیبانی سواد آموزی شهرستان سراوان به ریاست درویش نارویی فرماندار، ایوب دهواری سرپرست آموزش و پرورش و دیگر اعضا در محل دفتر کار فرماندار برگزار گردید.

 

گــنــدم خـبــر: درویش نارویی فرماندار سراوان در این جلسه با تسلیت ایام محرم بر ثبت نام اینترنتی سرشماری عمومی نفوس و مسکن و استفاده از امکانات موجود تأکید نمود.

 

 

وی همچنین از تلاش های صورت گرفته سال گذشته در زمینه ارتقای شاخص های سواد آموزی در شهرستان قدردانی نمود و بر پیگیری این روند با حساسیت بیشتر، تشویق مردم و نهادینه نمودن این امر تأکید نمود.

 

 

فرماندار سراوان نیز نقش عوامل مرجع، بخش مردمی و دهیاران را در روند سواد آموزی شهرستان مهم برشمرد.

 

 

نارویی در همین راستا با سواد بودن و فراگیری این مهم را شرط اساسی و مهم در صدور شناسنامه فاقدین شناسنامه بین نمود.

 

 

فرماندار سراوان نقش جهاد کشاورزی، شبکه بهداشت، بخشداران، اصناف، شهرداری ها و … را در جهت شناسایی و معرفی افراد بی سواد با توجه به ارتباط بالا با این اقشار که جمعیت قابل توجهی را تحت پوشش دارند را مهم برشمرد.

 

 

درویش نارویی در پایان سخنانش خواستار بسیج همگانی در ریشه کنی بیسوادی شد و اطلاع رسانی و تشویق افراد بیکار و تحصیل کرده را در جهت آموزش افراد بیسواد ضمن کار فرهنگی و آموزشی در اشتغال افراد حائز اهمیتی دانست.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36806
  • دیدگاه‌ها برای نقش عوامل مرجع، بخش مردمی و دهیاران را در روند سواد آموزی شهرستان سراوان مهم است بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.