جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهی برای تقویت تولید ملی

 • کد خبر : 36446
 • ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهی برای تقویت تولید ملی

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد، گفت: جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهکاری برای تقویت تولید ملی است.     حبیب الله دهمرده با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد،گفت: […]

عضوکمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد، گفت: جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهکاری برای تقویت تولید ملی است.

 

 

حبیب الله دهمرده با بیان اینکه برخورد با کالای قاچاق باید تا ریشه کن شدن آن ادامه داشته باشد،گفت: بسیاری از کالاهای داخلی در سایه رشد کالای قاچاق از چرخه مصرف خارج شده اند.

 

 

نماینده مردم زابل درمجلس شورای اسلامی،با تاکید براینکه متاسفانه درحال حاضر از جزیی ترین وسایل و کالاها تا کلی ترین آن قاچاق می شود،تصریح کرد:ادامه روند فعلی وابستگی صرف به کالاهای وارداتی و نابودی تولید ملی را منجر خواهد شد.

 

 

بازار مصرفی ما نباید با کالای قاچاق اشباع شود

این نماینده مردم در مجلس دهم، با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درخصوص ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی، افزود: با توجه به اینکه بازار مصرفی در کشور ما مناسب است؛نباید مزایای این بازار را به جیب کشورهای بیگانه واریز کنیم.

 

وی با بیان اینکه امحای کالای قاچاق از ورود آن به عرصه مصرف جلوگیری خواهد کرد،گفت: جدیت در برخورد با کالای قاچاق به طور اقدامی بازدارنده برای روی آوردن افراد به این اقدام است.

 

 

وظیفه ذاتی دستگاه های نظارتی مقابله با کالای قاچاق برای رشد تولیدات ملی است

دهمرده با تاکید بر اینکه وظیفه ذاتی دستگاه های نظارتی مقابله با کالای قاچاق برای رشد تولیدات ملی است، افزود: جمع آوری کالاهای قاچاق از بازار راهکاری برای تقویت تولید ملی است.

 

 

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مدیریت تولید در داخل می تواند اقتصادی ملی را تقویت کند، تصریح کرد: جمع آوری کالای قاچاق از بازار اقدامی پسندیده برای تقویت تولید ملی است.

 

 

وی با تاکید براینکه با اعمال نظارت های دقیق حجم ورود کالای قاچاق به کشور کاهش چشمگیری خواهد داشت،افزود: ما باید با مقابله با کالای قاچاق سعی در ارتقای کیفیت تولیدات داخلی جهت کسب بازارهای بین المللی داشته باشیم تا بتوانیم از مزایای بیشمار کشورمان در مسیر رشد اقتصادی بهره بگیریم.

 

 

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی،یادآور شد: باید تحقق اقتصاد مقاومتی سرلوحه کار همه مسئولان باشد تا به این ترتیب بهبود وضعیت زندگی مردم رخ دهد./خانه ملت

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=36446

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
 1. از آقای دهمرده انتظارات بیشتری داشتیم اما متاسفانه بد فکر میکردیم .بجای جمع کردن وسایل خارجی بچسب به کارهایی که باید انجام میدادی وندادی

 2. اقای دهمرده / دقیقا رفتار سید باقر را در دستور کار قرار داده و خانه گردی اولویت اول ان است. موضوع انتقال اب از دریای عمان را نیز از وی به ارث برده و مطالب غیر تخصصی و غیر فنی و بیهوده مطرح می نمایند.
  اگر اینها عملی می شود اقای دهمرده بگذار اقای دکتر کیخا که متخصص موضوع است در این خصوص اظهار نظر کند . مگر او عضو ارشد شورای عالی اب کشور بزرگترین مرکز تصمیم سازی اب در ایران نیست . حتما دلیل فنی است که ایشان هیچگاه چنین مصاحبه هایی انجام نمی دهد. حتما او از من و تو بهتر می فهمد.
  بنابراین اقای دهمرده به جای اینکه ۲۰ روز در زابل هستی و بی هدف از این ده به ان ده می روی و متاسفانه بعضا وخیلی وقت ها حرف های غیر کارشناسی می زنید . برو در تهران دنبال اصلاح ردیف های بودجه و تقویت منابع مالی سیستان.

 3. جناب اقای دهمرده این حرفها برای سیستان اب و نان نمی شود متا سفانه شما هم پنچر شدید و حرفهای و شعارهای شما نقش بر اب شد و حالا دنبال اراجیف شدید نه برادر ما اشتباه کردیم که به شما رای دادیم روی هر کالای که دست می گذارید چند برابر گرانتر می شود از روزی که مسولین حرف کالای قاچاق را می زنند کالاهای بی کیفیت ایرانی چندین برابر گرانتر و بی کیفیتر می شود اگر بازار رقابت نباشد یعنی کیفیت صفر مانند ماشین های ایرانی که مسولین درک ندارند و جلو رقابت را گرفته و هر روز صدها نفر با ماشین های بی کیفیت کشته می شوند پس جنس خارجی خوب است و اگر بازار داخلی می تواند چرا رقابت نمی کند اجناس خارجی علیرغم اینکه گمر ک و تعرفه سنگین می پردازد باز هم از اجناس ایرانی ارزانتر و با دوام تر و بهتر است چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. جناب آقای دهمرده رفتی برامون در زابل و مناطقش . منطقه آزاد بیاری . یا رفتی کالای قاچاق رو از بازار جمع کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یک کالایی که قاچاق وارد نمیشه خودرو هست که پدر مردم رو با قیمتش درآورده اید. خدا ان شاالله بهت عمر با عزت بده. خوب مردم رو ………

 5. آقای دهمرده جز مصاحبه کار دیگه ای هم بلدی؟؟؟ حیف اون رایی که بهت دادیم

 6. دهمرده فقط به فکر مصاحبه کردنه و هیچ کاری نمیتونه انجام بده

 7. چرا نظر من منتشر نشد یعنی فقط باید از دکتر دهمرده تعریف کنیم؟؟؟