پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی رشته لاستیک در سیستان و بلوچستان انجام می‌شود

  • کد خبر : 35881
  • ۰۷ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۵
پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی رشته لاستیک در سیستان و بلوچستان انجام می‌شود

گندم خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین نیروی متخصص فنی برای کارخانه لاستیک سیستان پذیرش دانشجو در رشته تخصصی لاستیک صورت می‌گیرد. نادر میرشکار گفت، در زاهدان اظهار دا به‌منظور تامین نیروی متخصص فنی برای کارخانه لاستیک سیستان پذیرش دانشجو رشته تخصصی لاستیک صورت می‌گیرد. رئیس سازمان […]

گندم خبر: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: به منظور تامین نیروی متخصص فنی برای کارخانه لاستیک سیستان پذیرش دانشجو در رشته تخصصی لاستیک صورت می‌گیرد.

نادر میرشکار گفت، در زاهدان اظهار دا به‌منظور تامین نیروی متخصص فنی برای کارخانه لاستیک سیستان پذیرش دانشجو رشته تخصصی لاستیک صورت می‌گیرد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سیستان و بلوچستان گفت: پس از افتتاح این کارخانه در فاز اول ۳۰۰ نفر نیروی فنی متخصص که در رشته لاستیک تخصص دارند بکارگیری می‌شوند.

وی افزود: هم‌اکنون مجوزهای لازم برای پذیرش دانشجو در این رشته اخذ شده است و کار پذیرش دانشجو در بهمن ماه امسال و بدون آزمون بر اساس شرط معدل در یکی از شعب دانشگاه علمی کاربردی صورت می‌گیرد.

میرشکار تصریح کرد: راه‌اندازی کارخانه لاستیک‌سازی زابل زمینه را برای اشتغال ۱۳۰۰ نفر به طور مستقیم و غیر مستقیم فراهم می‌کند و افرادی که ساکن شهرستان زابل و مناطق سفیدابه، نصرت‌آباد هستند، در اولویت قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه این افراد در بخش‌های فنی، سیستم اداری، حفاظت فیزیکی، باغبانی، رستوران، بهداشت و درمان این کارخانه بکارگیری می‌شوند، گفت: هم‌اکنون ۲۰۰ هزار اصله نهال در اطراف این کارخانه کاشته شده است.

میرشکار تصریح کرد: این واحد تولیدی که در شهرک صنعتی رامشار زابل افتاح می‌شود قادر است ۵۰ هزار تن انواع لاستیک در سال تولید و زمینه اشتغال ۱۳۰۰ نفر را فراهم کند./تسنیم

 

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35881
  • دیدگاه‌ها برای پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی رشته لاستیک در سیستان و بلوچستان انجام می‌شود بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.