نمایش فیلم داستانی هنگامه در سالن اجتماعات شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان

  • کد خبر : 35446
  • ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۳
نمایش فیلم داستانی هنگامه در سالن اجتماعات شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان

سروان نکویی فرمانده حوزه مقاومت صاحب الزمان(عج) ادارات کل استان و مدیربسیج کارمندان استان گفت: مظلومیت مدافعان حرم بر هیچ کس پوشیده نیست، نمایش اینگونه فیلم های باعث خواهد شد مردم با خانواده این عزیزان بیشتر ماُنوس شوند. به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و […]

سروان نکویی فرمانده حوزه مقاومت صاحب الزمان(عج) ادارات کل استان و مدیربسیج کارمندان استان گفت: مظلومیت مدافعان حرم بر هیچ کس پوشیده نیست، نمایش اینگونه فیلم های باعث خواهد شد مردم با خانواده این عزیزان بیشتر ماُنوس شوند.

به گزارش گندم خبر به نقل از روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان، با حضور فرمانده حوزه مقاومت صاحب الزمان(عج) ادارات کل و مدیربسیج کارمندان استان و بسیجیان پایگاه مقاومت سقای کربلای شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان (هنگامه) اولین فیلم ساخته شده در خصوص مدافعان حرم در سالن اجتماعت شرکت به نمایش گذاشته شد.

IMG_20160811_143837

 

IMG_20160811_143833

 

IMG_20160811_143826

فرمانده حوزه مقاومت صاحب الزمان(عج) ادارات کل و مدیربسیج کارمندان استان ضمن تقدیر و تشکر از سازندگان این فیلم زیبا و تاثیر گذار ازاینکه برای اولین بار در استان سیستان و بلوچستان و این پایگاه فیلم مذکور به نمایش گذاشته شده از عوامل نمایش دهنده فیلم هنگامه نیز تقدیر بعمل آورد.

گفتنی است بسیجیان این پایگاه حدود ۴ ماه است که در انتظار نمایش این فیلم جذاب و تاثیرگذار در خصوص مدافعان حرم بودند.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=35446
  • دیدگاه‌ها برای نمایش فیلم داستانی هنگامه در سالن اجتماعات شرکت آب و فاضلاب روستایی سیستان و بلوچستان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.