در مدت نمایندگیتان در شورا چه کرده اید؟ با رسم شکل و ارائه سند توضیح دهید

  • کد خبر : 41733
  • ۰۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۸
در مدت نمایندگیتان در شورا چه کرده اید؟ با رسم شکل و ارائه سند توضیح دهید

گــنـــدم خــبـــر : یک یادداشت ضروری: رسول خدا (صلى الله علیه وآله) مى فرمایند: حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قبلَ اَن تُحاسَبُوا و زِنُواها قبلَ اَنْ تُوزَنُوا و تَجَهَّزُوا لِلْعَرْضِ الاَْکْبَر ؛ خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند و خویش را وزن کنید قبل از آنکه شما را وزن کنند و آماده شوید […]

گــنـــدم خــبـــر : یک یادداشت ضروری: رسول خدا (صلى الله علیه وآله) مى فرمایند: حاسِبُوا اَنْفُسَکُم قبلَ اَن تُحاسَبُوا و زِنُواها قبلَ اَنْ تُوزَنُوا و تَجَهَّزُوا لِلْعَرْضِ الاَْکْبَر ؛ خویشتن را محاسبه کنید قبل از آنکه به حساب شما برسند و خویش را وزن کنید قبل از آنکه شما را وزن کنند و آماده شوید براى عرضه بزرگ (روز قیامت).

و اما بعد…
در ادامه ی بحث شمردن جوجه ها در آخر پاییز، برآن شدیم تا هر چند روز یک بار، یکی از اعضای شورای اسلامی شهر زابل که مسئولیت سنگین نمایندگی فکر و عقل و عقیده و تصمیم گیری این ملت مظلوم را در مدت چهار سال اخیر برعهده داشته اند را برصندلی داغ بنشانیم و فقط یک سوال از آنها بپرسیم:

 

در این مدت چه کرده اید؟ با رسم شکل و ارائه ی سند توضیح دهید

 

بدیهی است تنها چیزی که برای ما بی ارزش و بی معنی بوده و خواهد بود، ارائه ی آمار جلسات تشکیل شده و بازدیدهای انجام شده و پیگیری ها و گزارش مصوبه ی کمیسیون بر روی کاغذ و مشابه آن است.

 

چیزی که ما می خواهیم برایمان روشن شود، خروجی ملموس و قابل روئیت تلاشهای عزیزان در مدت این چهارسال بوده و تک تک جوابها و مطالب ارائه شده ی ایشان از کارشناسان مطلع مربوطه نظرخواهی و پاسخگویی و روشنگری خواهد شد.

 

لازم به ذکر نیست که این عزیزان، برای وظایفی که برعهده گرفته اند از سفره ی بیت المال حقوق گرفته اند و در مقابل ریال ریال آن در پیشگاه خدا و خلق خدا پاسخگو هستند.

 

اگر عزیزی از این عزیزان، علاقه ای به پاسخگویی و ارائه ی آمار نداشته باشد هم ما آن را به حساب نمره ی صفر ایشان در این امتحان درنظر گرفته و نتیجه ی امتحان را نیز به عموم مردم ارائه خواهیم نمود.

 

نگاه، نگاه منتقدانه، خریدارانه و طلبکارانه است و نباید به حساب تبلیغات برای شخص خاصی درنظر گرفته شود.

 

البته که اگر عزیزی، کارنامه ی روشن و پرمحتوای تاییدشده ای ارائه نماید، خواهی نخواهی نظرات نسبت به ایشان جلب خواهد شد.

 

این صحبت و مصاحبه و در واقع امتحان می تواند بصورت کتبی، شفاهی یا تلفنی انجام گیرد و ما از ثانیه ی انتشار این یادداشت منتظر اعلام آمادگی دوستان برای ارائه ی گزارش کار و ارائه ی آن خواهیم بود.

 

واضح است که درصورت عدم پاسخگویی دوستان(یا نمایندگان مطلع آنها)، عواقب پاسخ به بعضی از سوالات خاص و شفاف سازیهای مستندی که در آینده از طرف این گروه یا سایر دوستان مطالبه گر در سایر سایتها انجام خواهد گرفت به عهده ی خودِ عزیزان خواهد بود و درصورت عدم پاسخگویی از طرف ایشان، شرح وظایف تک تک اعضا و کمیسیون ها اعلام و از تک تک ایشان سوال خواهیم نمود که درقبال وظیفه ای که برعهده داشته اید و حقوقی که در این چهارسال گرفته اید چه کرده اید؟

 

نکته: طبق آخرین برداشت از سایت رسمی شورای شهر زابل، مسئولیت اعضای محترم شورای شهر زابل در کمیسیونها به شرح ذیل بوده است:
(نفرات اول هر لیست، ریاست کمیسیونها را برعهده داشته اند)

 

کمیسیون بهداشت و امور اجتماعی: هادی رضا اربابی نو، پرویزجهانتیغ، گلزار سرگلزایی

 

کمیسیون طرح و برنامه: پرویز جهانتیغ، حامد شهرکی مقدم، علی اکبری بزی

 

کمیسیون عمران و توسعه شهری: لایق رفعت، هادی اربابی نو، احمد میر

 

کمیسیون برنامه ریزی و خدمات شهری: گلزار سرگلزایی، حامد شهرکی مقدم، مهدی سرگلزایی

 

کمیسیون فرهنگی و ورزشی: مهدی سرگلزایی، پرویز جهانتیغ، شهلارضوانی

 

کمیسیون حقوقی و اداری: احمد میر، پرویز جهانتیغ، مهدی سرگلزایی

 

کمیسیون بانوان: شهلارضوانی، زهرا هرمزی، احمد میر

 

کمیسیون نظارت و ارزیابی عملکرد: علی اکبری بزی، حامد شهرکی مقدم، پرویز جهانتیغ

 

یاحق

حمید عباسی مقدم

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=41733

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 7در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۷
  1. دادستان محترم زابل زحمت کشید کل دریافتی اعضای شورای شهر زابل را که در یک دوره پرداخت شده اجازه انتشار دهد . و در قبال آن کارها و خدمات یک یک آنان را به مردم اعلام فرمایند تا توانمندی وخدمات آنان به اطلاع مردم رسیده و با انتخاب نمایندگان اصلح و مربوط برای شورای شهر به آبادانی شهرمان کمک نمائیم

  2. در بحث انتخاب نمایندگان شورا شهر باور کنید قطعا قانون مشکل داره که هر کس به خودش اجازه میده داوطلب شرکت درشورای شهر وروستا به اگر تعریفی از تخصص داشتنها در امور شهری وجود داشت امروز روزگار بهتری داشیم اخه کشتی گیر وبوکسور به چه در شورای شهر میخوره شما بگین

  3. دزدان

  4. مسئولین محترم برگزاری انتخابات شورای های شهرو روستا برای رضای خدا اگر به احیا و آبادی زابل معتقد و پایبند هستید تا فرصت باقی است به متقاضیان و داوطلبان شرکت در شورای شهر اعلام فرمائید تا خود را آماده نمایند در برنامه مناظرهایی در حضور مردم و کارشنان با ارائه توانمندی های خود طرحها ودیدگاهای خود را برای بهبود وضعیت شهر را اعلام فرمایند

  5. شهروندان محترم سیستانی جادارد ضمن ارائه نظرات و پیشنهادات سازنده بدور از هر گونه توهین و تفرقه ونگاه قومی وقبیله ای گرایی به دنبال انسانهای تواتمند واگاه به امور شهرسازی برای احیا وآبادانی شهرو دیارمان در انتخابات شورای شهر روستا شرکت نمائیم

  6. این شورا متاسفانه ضعیف تری شورای شهر تاریخ سیستان بود و ما دیگه به این ها رای نمیدیم. هرگز

  7. با سلام اگر این گزارش تهیه شود خوبه و همانیکه دم از مدرک دکترا عمران می زنند سوال شود چه کار مفید برای زابل انجام داده است