سید باقـــر حسینی : استیضـاح وزیـر راه دلیلـی نــدارد …

 • کد خبر : 28869
 • ۱۲ مهر ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۵
سید باقـــر حسینی : استیضـاح وزیـر راه دلیلـی نــدارد …

گندمـــــ پرس : نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از وزیر راه گفت که این وزارتخانه با وجود مشکلات اعتباری واقتصادی، آنچه برایش مقدور بوده را انجام داده و لذا دلیلی برای استیضاح آخوندی وجود ندارد.       به گزارش گندمــــ پرس ، سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با (ایسنا)‌، اظهار کرد: […]

گندمـــــ پرس : نماینده مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از وزیر راه گفت که این وزارتخانه با وجود مشکلات اعتباری واقتصادی، آنچه برایش مقدور بوده را انجام داده و لذا دلیلی برای استیضاح آخوندی وجود ندارد.

 

 

 

به گزارش گندمــــ پرس ، سیدباقر حسینی در گفت‌وگو با (ایسنا)‌، اظهار کرد: من بنا به دلایلی که خودم دارم و وضعیت مملکت، اقدامات وزیر راه و شهرسازی را در حوزه انتخابیه و استان خودم قبول دارم و معتقدم آنچه برایشان مقدور بوده انجام دادند و بیش از این مقدور نیست.

 

 

 

وی با اشاره به وجود مشکلات اعتباری و اقتصادی در وزارت راه، تصریح کرد: بنابراین دلیلی برای استیضاح نمی‌بینم البته نمایندگان مجلس هم حق دارند. آنها شاهد مشکلاتی در حوزه‌های انتخابیه خود هستند اما باید واقع‌بین باشیم و بدانیم بیش از این در توان وزیر نیست زیرا باید بودجه‌ای فراهم باشد تا بتوان کاری را انجام داد.
 
 

نماینده مردم سیستان در مجلس تصریح کرد: من از وزیر راه حمایت می‌کنم و بعید می دانم استیضاح ایشان رای بیاورد زیرا هم تعداد نمایندگان متقاضی استیضاح کم است و هم اینکه اکثر نمایندگان شرایط را درک می‌کنند.

 
 
 
 

به گزارش گندمـــــ پرس ، استیضاح عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی سه‌شنبه همین هفته 14 مهرماه در دستور کار صحن علنی مجلس قـرار دارد.

گفتنی است  طرح استیضاح آخوندی یکشنبه پنجم مهر ماه از سوی هیات رئیسه مجلس اعلام وصول شد.

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=28869

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 42در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴۲
 1. احسنت به نماینده با تدبیر و تلاشگر سیستان واقعا درست فرمودند دولت با مشکلات اقتصادی درگیر است سیدباقر رییس فراکسیون صنعت حمل وقت مجلس است و مشکلات را بهتر میداند

  • هیچ وقت یک مسلمان انگشتش را دو دفعه توی سوراخ مار نمی کند ! منتظر انتخابات زمستان هستیم

 2. باسلام خدمت نماینده محترم واقعا باید حمایت بکنه چون بزرگراه زابل به زاهدان وسایر کارهای شهرسازی وعمرانی تحت نظارت راه وشهرسازی به نحوه احسن انجام شده احتمالا آقای نماینده از استان خارج نشده که راههای دیگر استانهای همه بزرگراه ولی این استان جاده اصلی وسایر موارد…….

 3. سلام انشاءالله سید عزیز عنایت دارند این بار مسئولیت …………… باید در شهری غیر ………..مشغول به کار شوند ببینید اگر امکان داشت وزیر علوم استیضاح شوند در راستا ایجاد اشتغال پایدار ………………. تحصیل در دانشگاه زابل بودند ولی تنها با فعالیت‌ در ………..شما سید عزیز حالا معاونت دانشگاه در یکی از شهرهای بلوچستان را بعهده دارند واقعا شما حق دارید منافع مردم سیستان در زمینه راه اصلا مهم نیست تلاش نمایندگی سایر استانها را ببینید و کمی الگو برداری کنید

 4. باسلام سید باقر جون یه نیم نگاهی هم به بزرگراه زابل زاهدان میزدیچ

 5. خرمن آقا باقر چقدر گندم دارد.؟

 6. نماینده ما احتمالا شهرهای دیگر مثل استان کرمان و اصفهان و شیراز و یاحتی یزد نرفته که وضعیت راههای ان ها راببین حق هم داره همیشه با هواپیما و با بودجه دولت میره انصافا تو اتوبان های استان کرمان ادم سرگم میشه…..اتوبان زابل هیرمند چی شد جاده ادیمی واقعا ….داخلش نمی تونه بره چه برسه به ماشین ….جاده بنجار به بی بی دوست را مگه نماینده مارفته که ببینه…؟؟؟؟؟؟؟/ البته راست میگه آقای سید باقر جاده زابل به زاهدان دو باند است جاده زابل به نهبندان دو باند است با روشنایی و جاده زابل به ادیمی که تازه سه باند است با روشنایی و جاده زابل و بنجار و دوست محمد و بی بی دوست هم چهار باند است به لطف وزیر راهو جاده زابل به زهک هم 5 باند است به لطف نمایند گان و وزیر………….وزیر راه باید سریعا استیضاح بشه بشه بشه

 7. نمایندگان زابل باید با این عملکرد ضعیف خدشان استیضاح بشوند

 8. جناب نماینده محترم با این طرفداری ها نمی تونی حمایت دولت رو در انتخابات بدست بیاری و دوباره بر مسند نمایندگی تکیه کنی ، خیلی تابلو لحنت عوض شده داداش . از این دولت و ملت برات دیگه آبی گرم نمیشه ، فکر کار دیگه ای باش .

 9. سید جان تورو خدا در این خصوص اظهار نظر نکن دوره نمایندگیت تمام شد حداقل همین جاده زابل کرباسک کندرک رو درست نکردی

 10. اقای دکتربله بایدواقع بین بودزیرابیشترین کم کاری در منطقه سیستان بوده است جاده زابل به زاهدان که شده کشتارگاه روز انسان بایدتقدیرکرداحسنت اقای دکتر

 11. خرمن آقا باقر امسال پوچ هست

 12. سید باقر عزیز می خواهد دولت را بر خودش نگه دارد تا بعد از نمایندگی حداقل یه جایی ……..بشود چون مطمن است …….

 13. واقعاً باید با داشتن یک اینچنین نماینده ایی به خود ببالیم و افتخار کنیم . برای سیستان که کار مثبتی انجام نداده اید . امیدواریم به واسطۀ این خوش خدمتی پس از دوران نمایندگی برایتان …… دست و پا شود . بزرگراه زابل به زاهدان ، و پروژه های کوچک ناتمام دیگر در منطقۀ سیستان وجود دارند که با تخصیص بودجۀ اندکی به سرانجام می رسند . می بایست به ایشان گفت دست مریزاد و مرحبا . نمایندۀ دیگر سیستان کجا هستند خوشبختانه ایندفعه پای برگۀ استیضاح را امضإ ننموده اند که در لحظات آخر امضإی خودشان را پس بگیرند . البته ایشان دیگر برای مجلس شناخته شده اند . و با این رتبه ایی که در پس گرفتن امضإشان دارند عمراً نمایندگان برگۀ درخواست استیضاح را برای امضإ به ایشان بدهند .

 14. نزدیک انتخابات دیگه کم کم نمایندگان پیداشون میشه

 15. اقای سید باقر قول هایی که داخل مساجد بخش شهرکی و نارویی به مردم دادید چی شد اب هم نبود که ببردش شاید طوفان بردش ایا بعد از ان درخواستهایی که برای رای گرفتن از مردم کردید جویای حال مردم شدید به خدا نه اگه هر که بگه دروغ گفته چون اگر جویای حال مردم روستاهای واصلان ،شیخ لنگی،وشهر خمک، روستای گوری می شدید همکاراتون واقعا خجالت می کشیدند و به فکر جاده ایی که حتی با ان دست اندازها ی خطرناک اگر سنگ هم کسی بخورد از دست شما از شهر زابل به روستای شیخ لنگی بیاد هضم میشه سنگ ها و ما مردم این مناطق به قولمون وفادار ماندیم اما شما که قدرت سیاسی و دولتی و اداری و مجلسی داشتید رفیق نیمه راه شدیدوما فقط به ان حرفهایی که داخل مساجد و روستایمون زدید فکر می کنیم و چشم انتظار اسفالت جاده روستایمون تا شهر زابل ماندیم

 16. با خواندن این مطلب اینطور تصور میشود که سیستانیها بلانسبت افراد ساده لوحی هستند . نمایندۀ ما خیلی راحت آمده و گفته است در حوزۀ انتخابیۀ من هیچ مشکلی از لحاظ راه و شهرسازی وجود ندارد . آدم از خودش زرنگ بازی درمیاره ولی نه دیگه اینقدر تابلو که ببخشید ملت به IQ طرف شک کنن . این همه مشکل را مگر می شود که نمایندۀ مجلس نبیند یا نمی خواهد که ببینید . جناب گندم پرس لطفاً یک نظر سنجی داخل سایتتان بگذارید ببینیم چه تعداد با حرف های نماینده مجلس موافق هستند .

 17. درود بر سید باقر حسینی نمایندۀ باهوش و شجاع و باذکاوت سیستان . ایشان کلیۀ مشکلات موجود و مربوط به حوزۀ وزارت راه و شهرسازی را در سیستان با دقت مشاهده نموده اند . و چون با دیدی باز به این قضایا نگاه می کنند . با خودشان گفته اند اینجا سیستان است همین هم که دارند از سرشان زیادی است . و از آنجا که بعضی ها نان را به نرخ روز می خورند . انتظار بیشتر از این نباید داشت .

 18. سلام خدمت همه.
  سید جان دوستان واقعا راست میگن.شما در خیلی زمینه ها کوتاهی کردید.مثل بعضی از آقایون اقوام و دوستانتون رو در دانشگاه آزاد و جاهای دیگه سر کارنبردید!!!
  یاامکاناتی که برای همه سیستان است رو به یک منطقه خاص مانند(دانشگاهها ومرکز رادیویی و جدیدا انتقال تیپ سپاه) به بنجار اختصاص ندادید.همه رو به یک چشم دیدید و آنچه که حق بود انجام دادید.مثل جدتون سربلند هستید.
  ما سیستانی ها نیازبه غریبه ها داریم که هر بلایی برسرمان بیاورند چیزی نگوییم!!!به اصطلاح به غریبه ها میدیم!

  • این هم بگو : راننده اداره که ……..مدرسه شد

  • این که دوستمون گفته اند که ما سیستانیها با غریبه ها بیشتر می سازیم عین واقعیت هست . تا می بینیم یکنفر از خودمون به جایی میرسد سریعاً نامه و درخواست برای عزلش به مرکز سرازیر می شود . تا یکی از خودمون مدرک بالاتر می گیرد شروع به تخریب طرف می کنیم تا مبادا که فردا روز جای ما را بگیرد خلاصه که از این دست کارها زیاد بلدیم . وگرنه جایگاهمون خیلی بالاتر از این بود . حالا ما کاری نداریم که سیدباقر کسی را استخدام نکرده یا برای منطقۀ خاصی امتیاز نگرفته است . در حال حاضر مشکل چیز دیگری هست . مشکل کم کاری نمایندگان این دورۀ سیستان است . مشکل این است که نمایندۀ ما اینهمه مشکلات را در حوزۀ راه و شهرسازی در منطقه سیستان می بیند و باز هم از وزیر مربوطه تعریف و تمجید می کند . درد جای دیگریست ، درد سیاسی کاری های بی مورد است . درد ندیدن مشکلات سیستان است که به خاطر سیاسی کاری از آنها می گذرند . این موارد از استخدام 4 نفر آشنا و دوست خیلی بدتر است .

 19. خوشم میاد از گندم پرس هر چی نظر هست از مردم میزاره بدون سانسور

 20. فعلا بزرگراه علی آباد کتول به گرگان واجب تره و برای ما همین جاده زابل زاهدان کافیه ! ……… هم که در حال مذاکره با وزیر راه جهت تامین بودجه بزرگراه علی آباد کتول هستند

 21. واقعا این دو نماینده این دوره رو دارن دوره بعد هم شرکت کنن؟ّ!

 22. نزدیک انتخابات یه هو ………………………..میشه.یه هو سر و کله اینا توی ……………….داریها پیدا میشه.یه هو یادشون میاد اهان اهان اهان زابلی هم داشتیم

 23. باور کنید اینا فقط …………… بالا بالا میزارند.

 24. دیگه دیرشده آقای سیدبزرگوار

 25. مار دوبار از یک سوراخ گزیده نمیشیم …………

 26. ما تو رو استیضاح میکنیم

 27. واقعا متاسفم برای شما توهین به نماینده سیستان یعنی توهین به فهم و شعور مردم سیستان از مدیر گندم که خودشان از سادات جلیل القدر هستند تقاضا داریم از انتشار پیامهای توهین امیز خودداری کند ……….

 28. شما اقای حسینی هرچی فراکسیون بگه انجام می دهید فراکسیون هم فعلا غش کرده به طرف روحانی حالا میخواد وزیرکارکنه یانه بعدهم نزدیک……….. باید طرف دولت رو بگیرند که ازطرف دولت حمایت بشوند….اینو مطمعن باشید دیگا مردم سیستان این اشتباه رو نمی کنند………………….

 29. سلام ……… کسانی که به سیستان عزیز خیانت میکنند خصوصا انهایی که باعث مرز و خط اب از زابل به زاهدان شدند /………..

 30. نه دیه هیچ کاری نمیتونی بکنی سید انتخابات نزدیکه ان شا الله

 31. جالبه که با یه اختلاف 4ساله میفهمیم دیر شده اونم شادیم که به طرف بگیم اینبار بهت رای نمیدیم. من فکر میکنم کمی باید عاقلانه تر بود و از این جور مسادئل پیش گیری کرد. حداقل سیستان در این 4ساله به اندازه 10 سال عقب مونده، آیا دوستانی که 4سال …………………………….میرفتند امروز پاسخگوی عملکرد خویش هستند؟
  آیا کسانی که تبلیغات میکردند ….. ……………را ندارند ندیدند که آن …………… تخصصهایی داشتند که هر سخن آنها برای تصمیم گیران حکم کار کارشناسی داشت اما ایشان از آن توانایی محروم بودند؟
  چه آوردید بر سر سیستان؟
  حالا دلخوشیم که اینبار به او…………. فقط همین؟
  آیا هر دوره باید بگیم ما به کی رای نمیدیم یا باید اندیشید که مشکل سیستان چیست؟
  چه تخصص و دانشی میتواند گره از مشکلات سیستان حل کند؟
  حضور یک نماینده در کمیسیون بودجه و یکی در کمیسیون کشاورزی آنهم با قدرت تصمیم گیری بالا کم نعمتی بود برای سیستان. انصافا مقایسه کنید دوره قبل و فعلی را.
  اصلا کاش میشد مشخص میکردیم که امروز سیستان در چ جایگاهی از نظر شاخصهای رفاهی و زیستی قرار دارد و میخواهیم 4 سال بعد کجا باشیم و چ کسانی از بین خیل عظیم مدعیان نجات سیستان از دانش و توان لازم جهت رساندن سیستان به این جایگاه برخوردارند. اما اینکه هر 4 سال یکبار مرثیه سرایی کنیم جز ویرانی سیستان به دست خود ما سیستان اتفاق خاصی نمی افتد و با متهم کردن مدیران کشوری فرافکنی نباید کرد. به نظرم باید پذیرفت که راه درست انتخاب کردن رو بلد نیستیم به وقت انتخابات نقش مان را به خوبی ایفا نمیکیم یا شاید معیارهای درستی برای انتخاب کردن نداریم لذا گوش به زنگ ……….خناسیم تا چه کسی را انتخاب نکنیم. تا وقتی اینگونه مسیر را اشتباهی بریم باید از پس هر 4سالی یک عزای ده ساله بگیریم.

 32. ها ها ها نزدیک میشیم

 33. مگه ما دل نداشتیم.یادمه چه قولا که ندادی .جیشد؟حالا باز نزدیک میشیم.قابل توجه بقیه ما شرمنده ایم.

 34. بهم گفت واست ………میکنم اما ……….و رفت ……….حالا اومده سلام

 35. جالبه که گندم پرس به شرایطی که برای نوشتن نظرات گذاشته توجهی نمیکنه.
  وبعد هم اگر تو نظرات توجه کنید بیشترشون با یک سبک نوشته شده مثلا چندتا نقطه یا مواردی از این دست.معلومه که نویسندشون یکی هست فقط اسمشون تغییر کرده.واقعا معلومه که هدف چیه…

 36. سیدباقرحسینی فعال ترین نماینده استان در مجلس است بیشترین نطق و سخنرانی و تذکر و بازدید در طول انقلاب اسلامی توسط ایشان بوده است

  • عجب که یکی پیدا شد که از این نماینده دفاع کنه؟

  • مگر سخنرانی و نطق و تذکر برای ما جاده و بزرگراه میشه ؟ به عمل کاربرآید به سخنرانی نیست !
   ما مرد عمل می خواهیم
   شاید هم این سخنرانی ها نتیجه ای هم داشته که ما بی اطلاعیم !؟ لطفا بفرمایید دوست گرامی تا ما هم متوجه بشیم