گندم پرس: درد دل های مردمی سایت و کانال خبری گندم پرس راهی برای ارتباط بین مردم و مسئولین می باشد. در ادامه متن درد دل ارسالی به همراه نتیجه پیگیری گندم پرس و اداره توزیع برق استان راخواهیم خواند: درد دل ارسالی اهالی شهرستان نیکشهر؛ سلام و عرض خدا قوت در خصوص نوسانات برق در شهرستان نیکشهر […]

گندم پرس: درد دل های مردمی سایت و کانال خبری گندم پرس راهی برای ارتباط بین مردم و مسئولین می باشد.

در ادامه متن درد دل ارسالی به همراه نتیجه پیگیری گندم پرس و اداره توزیع برق استان راخواهیم خواند:

درد دل ارسالی اهالی شهرستان نیکشهر؛

سلام و عرض خدا قوت
در خصوص نوسانات برق در شهرستان نیکشهر با توجه به گرمای شدید هوا در زمان ظهر و از کار افتادن کولر ها شرایط بسیار غیر قابل تحمل می شود و مسئولین اداره برق هم جوابگو نیستند.

ضمنا یاد آور شوم فاصله محل سکونت تا اداره برق به پانصد متر هم نمیرسد.

اهالی شهرستان نیکشهر

نتیجه پیگیری خبرنگار گندم پرس و اقدام عملی شرکت توزیع برق استان؛

همانطور که در زمان انتشار قول داده بودیم موضوع را جهت اطلاع با دفتر مدیرعامل و مدیر روابط عمومی و مسئول رسیدگی به شکایات مردمی شرکت توزیع برق منطقه ای استان درجریان گذاشتیم و ایشان جهت پیگیری موضوع، قول مساعد دادند.

پس از بررسی های صورت گرفته ،مشخص شد که دلیل این مساله، افت ولتاژ مربوط به منازل سازمانی سپاه (شهرک سپاه)بوده است که با پیگیری های صورت گرفته و اقدامات اداره برق شهرستان این مشکل مرتفع و رفع گردیده است.

گندم پرس: در این میان جا دارد از خادمین واقعی که به درد دل های مردم توجه ویژه دارند از جمله مهندس رخشانی مهر،مدیرعامل و آقای شجاعی مسئول روابط عمومی و رسیدگی به شکایات استان و رئیس اداره برق شهرستان نیکشهر کمال تشکر و قدر دانی را داشته باشیم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه