گندم پرس : مدتی قبل برای آنالیز بهتر عملکرد شهرداری های منطقه سیستان نظر سنجی در سایت درج شد که در آن زمان شهرداری زهک توانست بهترین آرا را در بین دیگر همکاران خود در منطقه سیستان دریافت کند و جای دارد تشکرکرد از عملکرد ان شهرداری بالاخص دراحداث پارک ساحلی که انصافا چهره شهرستان زهک […]

گندم پرس : مدتی قبل برای آنالیز بهتر عملکرد شهرداری های منطقه سیستان نظر سنجی در سایت درج شد که در آن زمان شهرداری زهک توانست بهترین آرا را در بین دیگر همکاران خود در منطقه سیستان دریافت کند و جای دارد تشکرکرد از عملکرد ان شهرداری بالاخص دراحداث پارک ساحلی که انصافا چهره شهرستان زهک را تغییر داده هست.

حال شهروندانی از شهرستان زهک با ارسال درد دلی از عملکردشهرداری اظهار گلایه نموده و خواستار رفع مشکلات مطرح شده می باشندکه امیدواریم دربرنامه شهرداری زهک قرارگیرد.

در ادامه متن درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم؛

با سلام خدمت مردم سیستان آباد

تصاویری که می بینید از شهرستان زهک هسته.
از مسؤلین شهرستان زهک مخصوصا آقای شهردار تقاضا دارم که به فکر آسفالت این قسمت باشن و کوچه و خیابان این قسمت از ورودی شهرستان زهک بی نام و نشان است که هر چن زودتر خواستار حل این مشکل هستیم.

IMG_20160503_115859

این قسمت خیابان سه بانده دارد که نیمه کاره رها شده و مسیر عبور و مرور ماشین های سبک و سنگین است که به سمت پایانه میلک می روند و هر لحظه باید منتظر رخ دادن حادثه باشیم چون اصلا خط کشی هم ندارد.

IMG_20160503_115932

مشکل ساکنین این محل چیست که شما با استانداری بحث دارید بخاطر پیاده روی ۸متری!!!!

IMG_20160503_115831

سطل زباله بزرگ ندارد این محل آقای شهردار هیچ بلکه ماشین جمع آوری زباله هم برای جمع کردن زباله نمی آید.

IMG_20160503_120007
اصلا روشنایی وجود ندارد در این محل و از ساعت ۸به بعد ساکنین و مردم عبوری این محل امنیت جانی و مالی ندارند. اگر این قسمت جزو شهر و شهرداری نیست چرا عوارض شهرداری میگیرید.

IMG_20160503_115758

سایت خبری گندم خبر از شما خواستارم که این مشکلات را منعکس کنید. ممنونم از شما

تعدادی از اهالی محل

 

این شهروند در پایان به خبرنگار ما گفت: یکی از مشکلات اساسی ما این است که نام محل سکونت خود را هم به درستی نمی دانیم( خیابان وحدت ،جاده … اصلا اسم و آدرس مشخصی نداره مشکل ما همین است)

همانطور که در ابتدا اشاره شد انتظار داریم با توجه به رضایت مندی مردم شهرستان زهک از عملکرد شهردار،ایشان نیز پاسخگو این درد دل ارسالی شهروندان باشند و به سوی اقدام عملی برای رفع مشکلات  این منطقه قدم بردارند.ان شاءالله

به امیدسیستانی آباد

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه