دکتر کیخا آمد و دانش آموزان دبیرستان دخترانه خدیجه کبری به آرزویشان رسیدند!!

 • کد خبر : 33377
 • ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۰:۱۷
دکتر کیخا آمد و دانش آموزان دبیرستان دخترانه خدیجه کبری به آرزویشان رسیدند!!

گندم پرس: دانش آموزانی که ناامید از رفتن به سفر بودند با پیگیری منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی راهی اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس شدند.   ماجرا از این قرار است، دانش آموزان دبیرستان نمونه دخترانه خدیجه کبری در شهرستان هامون که مقرر بود به چابهار سفر کنند و بار سفر نیز بسته بودند با […]

گندم پرس: دانش آموزانی که ناامید از رفتن به سفر بودند با پیگیری منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی راهی اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس شدند.

IMG_20160427_143050

 

ماجرا از این قرار است، دانش آموزان دبیرستان نمونه دخترانه خدیجه کبری در شهرستان هامون که مقرر بود به چابهار سفر کنند و بار سفر نیز بسته بودند با توجه به مشکلات مالی و عدم هماهنگی لازم نتوانستند راهی این سفر شوند.

موج ناامیدی در بین دانش آموزان موجب شد مدیر مدرسه با منتخب مردم تماسی برقرار و تقاضای بازدید از مدرسه را توسط ایشان مطرح نماید.

IMG_20160427_142956

دکتر کیخا بعد از بازدید و حضور در نماز خانه مدرسه با دانش آموزان صحبت و از آنان می خواهد مشکلات خود را بیان کنند و دانش آموزان، از اردوی کنسل شده خود سخن می گویند و اینکه می خواستیم و نشد!!

که باتوجه به قول داده شده و پیگیری های صورت گرفته توسط دکتر کیخا نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی این دانش آموزان در کمترین زمان ممکن راهی سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس شدند.

IMG_20160427_142924

در این بین دانش آموزانی بودند که برای اولین بار به زیارت امام هشتم امام موسی الرضا(ع) مشرف شده بودند و این زیارت را مرهون توجه مسولان می دانستند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33377

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 8در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۸
 1. خرج چو از کیسه مهمان بود حاتم طاعی شدن چو اسان شود

 2. ۹۰ درصد دانش اموزان کیخا و این مدرسه داخل روستای کیخا و بعد از این این موقع سال با توجه به فصل کنکور و امتحانات نهایی و نوبت دوم کار خوب و هنرمندانه است و ثانیا هزینه را یک ارگان دولتی پرداخت کرده نه دکتر کیخا

 3. متاسفم واست اقای دکتر…این سفر در ازای جمع اوری رای بود نه رساندن دانش اموزان به آرزویشان

 4. دوست عزیز این مدرسه شبانه روزی است و از تمامی روستاها و طوایف در این مدرسه تحصیل میکنن. انصاف هم خوب چیزیه. بفرمایید هزینه را کدام ارگان دولتی پرداخت کرده است

  • بسیج ، تمام هزینه ایاب و ذهاب، اسکان و تغذیه را به طور کامل داده است.
   خواستی شماره اتوبوس و محل اسکان و نوع غذایشان را برایت می فرستم
   بیشتر دانش آموزان از همان روستا هستند خواستید بیا بریم بازدید

 5. سلام
  هرکسی که برای مردم زحمت بکشه خدا خیرش بده بیایید دست از تخریب بردارید بگذارید این دو منتخب همانجوری که وعده دادند کارکنند

 6. به همین خیال باش!!!!!!

 7. وای بر ما و وای بر دروغگویان/باید برای حل کردن مشکلات فرزندان سیستان همه تلاش کنیم/خدا خیر بدهد دکتر عزیز را/ مدارس نمونه در شهرستان ها به صورت منطقه ای و ناحیه ای است و دانش اموزان ان از سراسر منطقه هستند. اینکه مدرسه ای نمونه در روستایی بنام روستای کیخا که از بهترین روستا های سیستان از نظر فرهنگ ، روحیه مشارکت ، نظافت و تمیزی روستا و غیره باشد .باید افتخار کنیم. من همان فضای سبز این مدرسه را که دیدم در سفری به این روستا لذت بردم.