گندم پرس: دانش آموزانی که ناامید از رفتن به سفر بودند با پیگیری منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی راهی اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس شدند.   ماجرا از این قرار است، دانش آموزان دبیرستان نمونه دخترانه خدیجه کبری در شهرستان هامون که مقرر بود به چابهار سفر کنند و بار سفر نیز بسته بودند با […]

گندم پرس: دانش آموزانی که ناامید از رفتن به سفر بودند با پیگیری منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی راهی اردوی زیارتی، سیاحتی مشهد مقدس شدند.

IMG_20160427_143050

 

ماجرا از این قرار است، دانش آموزان دبیرستان نمونه دخترانه خدیجه کبری در شهرستان هامون که مقرر بود به چابهار سفر کنند و بار سفر نیز بسته بودند با توجه به مشکلات مالی و عدم هماهنگی لازم نتوانستند راهی این سفر شوند.

موج ناامیدی در بین دانش آموزان موجب شد مدیر مدرسه با منتخب مردم تماسی برقرار و تقاضای بازدید از مدرسه را توسط ایشان مطرح نماید.

IMG_20160427_142956

دکتر کیخا بعد از بازدید و حضور در نماز خانه مدرسه با دانش آموزان صحبت و از آنان می خواهد مشکلات خود را بیان کنند و دانش آموزان، از اردوی کنسل شده خود سخن می گویند و اینکه می خواستیم و نشد!!

که باتوجه به قول داده شده و پیگیری های صورت گرفته توسط دکتر کیخا نماینده منتخب مردم در مجلس شورای اسلامی این دانش آموزان در کمترین زمان ممکن راهی سفر زیارتی و سیاحتی مشهد مقدس شدند.

IMG_20160427_142924

در این بین دانش آموزانی بودند که برای اولین بار به زیارت امام هشتم امام موسی الرضا(ع) مشرف شده بودند و این زیارت را مرهون توجه مسولان می دانستند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه