دیدار اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشگاه زابل،با امام جمعه معزز

  • کد خبر : 34239
  • ۱۵ خرداد ۱۳۹۵ - ۰:۳۱
دیدار اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشگاه زابل،با امام جمعه معزز

گندم پرس : در این نشست صمیمانه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم آقای سید ابلفضل موسوی ابتدا آقای شهریاری دبیر جامعه اسلامی و خانم حوران دبیر واحد خواهران جامعه اسلامی دانشگاه به معرفی اعضای شورا و سمت هر کدام از آنها پرداختند. سپس آقای علی شریفی جاوید (دبیر اسبق سیاسی […]

گندم پرس : در این نشست صمیمانه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید توسط قاری محترم آقای سید ابلفضل موسوی ابتدا آقای شهریاری دبیر جامعه اسلامی و خانم حوران دبیر واحد خواهران جامعه اسلامی دانشگاه به معرفی اعضای شورا و سمت هر کدام از آنها پرداختند. سپس آقای علی شریفی جاوید (دبیر اسبق سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان ) به بیان مشکلات و کاستی هایی که در دانشگاه و شهرستان وجود دارد اشاره کردند و خواستار آن شدند که با بروی کارآمدن مجلس دهم نیاز است تحولی در مطالبات مردم سیستان از نماینده ها صورت گیرد و ضمن بیان مهم ترین برنامه های اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در سیستان خواستار حمایت امام جمعه محترم در اجرای برنامه ها شدند.

IMG_20160604_002319

وی با اشاره به موانع اقتصاد مقامتی در سیستان و ارائه چند راه حل خاطرنشان کرد متاسفانه فضای مطالبه گرانه برخلاف تلاش هایی که در چند سال اخیر صورت گرفته است با هدایت افرادی خارج از شهرستان روز به روز بسته تر میشود وی با ارائه مصادیق آن خواستار موضع گیری صریح مسئولین شهر در این ارتباط شد.

 در ادامه خانم شیرزایی از اعضای شورای مرکزی به بیان مشکلات مردم زابل اعم از کشاورزی در بحران آب و مسئله مرز و تجارت آزاد، کمبود و عدم مراکز تفریحی و آموزشی در روستاها با توجه به اینکه پتانسیل علمی بالایی دانش آموزان این مناطق دارند حمایت مسئولین از بانوان این منطقه رادر بحث مشاغل خانگی . ایجاد پارک مخصوص بانوان . اطلاع رسانی ضعیف مسئولین مربوطه در شناساندن مکانهای مهم و شناساندن آداب و رسوم اصیل سیستانی به مهمانان و افراد غیر بومی این شهر. 

پس از پایان بیان مشکلات و خواسته های دانشجویان به عنوان نماینده قشر جوان جامعه ، حضرت حجت الاسلام و المسلمین کیخا امام جمعه محترم درباره هر کدام از موضوعات توضیحات و اقدامات صورت گرفته را بیان کردند و خواستار تداوم این نشست ها و ارتباط حوزه و دانشگاه شدند.

ایشان خاطر نشان کردند که پایین بودن سطح فرهنگی هر جامعه نشأت گرفته از کمکاری قشر دانشجو و طلبه می باشد.

پس پایان جلسه که تا نزدیک به نیمه شب به طول انجامید اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی شام را همراه امام جمعه ی محترم بودند.

در انتها شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشجویان از حجت الاسلام کیخا برای حضور در بازگشایی دفتر مرکزی این تشکل در پردیس جدید دعوت به عمل آوردند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34239
  • دیدگاه‌ها برای دیدار اعضای شورای مرکزی جامعه اسلامی دانشگاه زابل،با امام جمعه معزز بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.