گندم پرس: تعدادی از اهالی کوچه نسترن واقع در مدرس نهم با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس خبر از باز شدن درب غیر قانونی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زابل دادند. متن درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به شرح زیر به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم: هلال احمر […]

گندم پرس: تعدادی از اهالی کوچه نسترن واقع در مدرس نهم با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس خبر از باز شدن درب غیر قانونی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زابل دادند.

IMG_20160528_174749

متن درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به شرح زیر به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم:

هلال احمر زابل مدت ۸ یا ۹ ماه یک درب غیر قانونی بدون اجازه شهرداری باز کرده به کوچه مدرس نهم که همه اهالی از این عمل هلال احمر ناراحتن چون باز کردن درب این اداره برای ورود ورزشکاران برای استفاده از سالن فوتسال هست که باعث از بین رفتن آسایش و آرامش مردم این کوچه شده و نا امنی زیادی رو بوجود آورده است.

IMG_20160528_174622

 

IMG_20160528_174604

همانطور که خواندید و در تصاویر مشاهده کردید باز شدن درب غیر قانونی باعث برهم زدن آرامش و آسایش مردم در این محل شده و حتی ناامنی هایی را در پی داشته است.

عدم نظارت شهرداری بر ساخت و ساز های غیر مجاز خود جای سوال دارد به گونه ای که این نظارت ضعیف باعث شده است برخی ادارات بدون مجوز در هر موقعیت و مکانی درب باز و بسته کنند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه