درد دل های مردمی: برهم زدن آسایش و آرامش مردم توسط هلال احمر زابل!!! + تصاویر

  • کد خبر : 34121
  • ۰۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۱
درد دل های مردمی: برهم زدن آسایش و آرامش مردم توسط هلال احمر زابل!!! + تصاویر

گندم پرس: تعدادی از اهالی کوچه نسترن واقع در مدرس نهم با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس خبر از باز شدن درب غیر قانونی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زابل دادند. متن درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به شرح زیر به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم: هلال احمر […]

گندم پرس: تعدادی از اهالی کوچه نسترن واقع در مدرس نهم با ارسال درد دلی به خبرنگار گندم پرس خبر از باز شدن درب غیر قانونی توسط جمعیت هلال احمر شهرستان زابل دادند.

IMG_20160528_174749

متن درد دل ارسالی را بدون هیچگونه تغییری به شرح زیر به سمع و نظر شما شهروندان گرامی می رسانیم:

هلال احمر زابل مدت ۸ یا ۹ ماه یک درب غیر قانونی بدون اجازه شهرداری باز کرده به کوچه مدرس نهم که همه اهالی از این عمل هلال احمر ناراحتن چون باز کردن درب این اداره برای ورود ورزشکاران برای استفاده از سالن فوتسال هست که باعث از بین رفتن آسایش و آرامش مردم این کوچه شده و نا امنی زیادی رو بوجود آورده است.

IMG_20160528_174622

 

IMG_20160528_174604

همانطور که خواندید و در تصاویر مشاهده کردید باز شدن درب غیر قانونی باعث برهم زدن آرامش و آسایش مردم در این محل شده و حتی ناامنی هایی را در پی داشته است.

عدم نظارت شهرداری بر ساخت و ساز های غیر مجاز خود جای سوال دارد به گونه ای که این نظارت ضعیف باعث شده است برخی ادارات بدون مجوز در هر موقعیت و مکانی درب باز و بسته کنند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=34121

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. دوست عزیز.به هیچ عنوان توتصاویرچیزى که مشخص باشه این درب غیرقانونى ومال هلال احمرهست مشخص نیست.نکنه شماازافرادى که توآزمون استخدامى هلال احمربودیدوقبول نشدیدوجزء معترضین هستید.خواستیداینجورى تلافى کنید؟؟