گندم پرس: غلامعلی رفعت گفت: ۲ دستگاه خودرو پراید حدود ساعت هفت صبح امروز در جاده زابل – زهک حوالی روستای ملک حیدری واقع در ۱۰ کیلومتری زهک به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کردند و ۶ نفر از سرنشینان خودروها در دم جان باختند. وی ادامه داد: همچنین در این حادثه ۲ نفر […]

گندم پرس: غلامعلی رفعت گفت: ۲ دستگاه خودرو پراید حدود ساعت هفت صبح امروز در جاده زابل – زهک حوالی روستای ملک حیدری واقع در ۱۰ کیلومتری زهک به صورت رخ به رخ با یکدیگر برخورد کردند و ۶ نفر از سرنشینان خودروها در دم جان باختند.

وی ادامه داد: همچنین در این حادثه ۲ نفر از سرنشینان این خودروها مجروح که به سرعت به بیمارستان زابل منتقل شدند و حال یکی از مجروحان این حادثه وخیم گزارش شده است.
وی تصریح کرد: چهار پایگاه اورژانس و یک پایگاه هلال احمر در این حادثه خدمات لازم را ارائه دادند.
وی گفت: علت وقوع این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.
استان سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستانهای شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستانهای زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، چابهار و کنارک زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستانهای ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارند.
شهر زهک مرکز شهرستان زهک در ۲۲۰ کیلومتری شمال زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده و یکی از شهرستان های پنجگانه سیستان است. /ایرنا

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه