بیانیه ی مدیر واحد فضای سبز شهرداری شهرستان زابل درخصوص خرابکاری عده ای از افراد نادان و ناشناخته

  • کد خبر : 33653
  • ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴
بیانیه ی مدیر واحد فضای سبز شهرداری شهرستان زابل درخصوص خرابکاری عده ای از افراد نادان و ناشناخته

گندم پرس: بیانیه ی مدیر واحد فضای سبز شهرستان زابل درخصوص خرابکاری عده ای از افراد نادان و ناشناخته به شرح زیر می باشد. بسمه تعالی  حضرت رسول (ص) فرمود:هر که درختی بنشاند خداوند تعالی به اندازه میوه‌ای که از آن درخت داده شود پاداش برای اومی‌نویسد.مردم شریف و غیور سیستان سلام و علیکمامروزه که معضل خشکسالی […]

گندم پرسبیانیه ی مدیر واحد فضای سبز شهرستان زابل درخصوص خرابکاری عده ای از افراد نادان و ناشناخته به شرح زیر می باشد.

بسمه تعالی 

حضرت رسول (ص) فرمود:هر که درختی بنشاند خداوند تعالی به اندازه میوه‌ای که از آن درخت داده شود پاداش برای اومی‌نویسد.
مردم شریف و غیور سیستان
سلام و علیکم
امروزه که معضل خشکسالی چند سالی است که سیستانمان را در بر گرفته است و طوفان های شن و گرد و غبار ناشی از این بحران بیش از یک دهه می باشد که از مردمانمان پذیرایی و روان هموطنانمان ازاین مورد آزرده خاطر شده است .
تا این که در ماه اخیر سیلابی هامونمان را نجات و سیرابی هامون تنها نکته صحبت محفلمان بوده و ازاین برکت و لطف خداوند به شدت خوشحال بودیم یک ماهی میشود که ازهمکاری دوستان نهاد های مردمی با واحد فضای سبز شهرداری زابل در خصوص درختکاری خیابان شهید باقری میگذرد ولی متاسفانه خبری مبنی بر خرابکاری عده ای افراد نادان و ناشناخته به اطلاعمان رساندند که به شدت از این موضوع ناراحت و ابراز تاسف به علت این رفتار شنیع و ناپسند داشتم
فلذا به مردم عزیز و فهیم سیستان عرض می نمایم که از هدف والایمان که ابادانی سیستان می باشد به هیچ عنوان دست برنداشته و از هیچ تلاشی دریغ نمی نماییم.

نرگس میرشکاری
مدیر واحد فضای سبز شهرداری

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=33653

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. حدود ۲۵ سال پیش توی زابل ،شهرداری تا اقدام به کاشت گل و گیاه در خیابانهای زابل میکرد،شبانه یک عده آدم نادان همه گل و گیاهان را از جا میکندند و داخل باغچه های خونه می کاشتند.باورم نمیشه هنوزم این افراد وجود دارند….!!!!

  2. از انسانهای تنگ نظر و کوته بین ونادان بیشتر از این انتظاری نیست واقعا باید گفت شرم باد بر این جاهلان

  3. فقط عامل این کار باید حلالیت بطلبد بابت کارهای امروز و گذشته