ظرفیت میزبانی از سرمایه‌گذاران در شهر اسپکه محیا می‌باشد

  • کد خبر : 32936
  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۴

گندم پرس: عبدالحسین نورکی شهردار اسپکه با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهر گفت؛ ما به این باور رسیده‌ایم که شهر اسپکه ظرفیت و آمادگی پیشرفت در زمینه‌ ساخت و ساز‌های تجاری و مسکونی و تفریحی را دارا می‌باشد که این مهم با مشارکت و همراهی سرمایه‌دارن بومی و غیربومی امکان پذیر است. و با توجه […]

گندم پرس: عبدالحسین نورکی شهردار اسپکه با اشاره به ظرفیت‌های موجود در شهر گفت؛ ما به این باور رسیده‌ایم که شهر اسپکه ظرفیت و آمادگی پیشرفت در زمینه‌ ساخت و ساز‌های تجاری و مسکونی و تفریحی را دارا می‌باشد که این مهم با مشارکت و همراهی سرمایه‌دارن بومی و غیربومی امکان پذیر است.

و با توجه به تحولات عظیمی که در زمینه های مختلفی در شهر اسپکه در سال‌های اخیر بوجود آمده میطلبد نگاه سرمایه‌داران بومی جدا از دلسوزی و احساس مسئولیت برنامه‌ای متداوم و پایدار برای رشد و آبادانی شهر باشد.

شهردار اسپکه همچنین افزود: شهرداری در جهت رشد و شکوفایی در خدمات و زیرساخت‌های لازم جهت ساخت شهری که مورد مقبولیت شهروندان باشد در حال حرکت است و ٱمید آن داریم تا این روند با مشارکت شهروندان به پروژه‌ای شهروند نهاد و ماندگار تبدیل شود.

وی ادامه داد:خوشبختانه در اجرای طرح و برنامه‌ها لازم شورای شهر و شهروندان حمایت و همکاری لازم را داشته‌اند که انتظار می‌رود این همکاری از طرف شهروندان به حداکثر برسد تا ما را در مسیر رسیدن به المان‌های پیشرفته و مطلوب شهری نزدیک‌تر ‌کند.

عبدالحسین نورکی در پایان گفت:شهرداری مصمم به جذب سرمایه‌داران و نوابغ اقتصادی و شهری برای رسیدن به ایده‌آل های لازم در جهت رضایت و آسایش شهروندان بوده و در این زمینه با افرادی که مایل به سرمایه‌گذاری در شهر اسپکه برای ایجاد مجتمع‌های تفریحی٬تجاری٬مسکونی و … باشند نهایت همکاری را خواهد داشت.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32936
  • دیدگاه‌ها برای ظرفیت میزبانی از سرمایه‌گذاران در شهر اسپکه محیا می‌باشد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.