پژوهشگر فرهنگی سیستانی توانست نشان دانشگاه آکسفورد انگلیس را در جریان برگزاری کنفرانس بین المللی کوآلالامپور مالزی کسب کند.     بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : در جریان برگزاری کنفرانس بین المللی کوآلالامپور مالزی که با حضور صدها دانشمند و اندیشمند فرهیخته از دانشگاههای سراسر دنیا در شهر کوآلالامپور مالزی برگزار شد، مقاله ی ارسالی ابراهیم […]

پژوهشگر فرهنگی سیستانی توانست نشان دانشگاه آکسفورد انگلیس را در جریان برگزاری کنفرانس بین المللی کوآلالامپور مالزی کسب کند.

 

 

بـه گـزارش گـنــدم خـبــر : در جریان برگزاری کنفرانس بین المللی کوآلالامپور مالزی که با حضور صدها دانشمند و اندیشمند فرهیخته از دانشگاههای سراسر دنیا در شهر کوآلالامپور مالزی برگزار شد، مقاله ی ارسالی ابراهیم سراوانی و همسر فرهنگی ایشان در بخش ادبیات ملل و علوم انسانی شایسته ی تقدیر از سوی دانشگاه آکسفورد انگلیس به عنوان ناظر و حامی این کنفرانس قرار گرفت و این دانشگاه با اهدا لوح از پژوهشگر ایرانی سیستانی الاصل تقدیر کرد.

 

 

ابراهیم سراوانی نخبه ی فرهنگی سیستانی که در سال ۲۰۱۶ هفت مقاله ی پذیرفته شده در دانشگاههای ترکیه، فرانسه، مالزی، گرجستان و دیگر دانشگاههای معتبر دنیا داشته است موفق شده است چهار نشان زرین آکادمی جهانی استرالیا و نشان علمی دانشگاه ملی گرجستان را نیز از آن خود کند.

 

 

 

لازم به ذکر است این پژهشگر سیستانی دو کتاب با عناوین مشاعره ی آسان و زنان و دختران مسلمان از منظر قرآن و حدیث، چالشها و راهکارها در سال جاری به چاپ رسانده و موفق شده است عنوان استاد نمونه و برتر اخلاق و عمل را از دانشگاه علوم پزشکی زابل کسب کند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه