دولتی هاهیچ توجهی به استان سیستان و بلوچستان ندارند و سفرهای آنان جز سیاسی کاری، هیچ عایدی دیگری ندارد

  • کد خبر : 40153
  • ۰۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۰
دولتی هاهیچ توجهی به استان سیستان و بلوچستان ندارند و سفرهای آنان جز سیاسی کاری، هیچ عایدی دیگری ندارد

دولتی هاهیچ توجهی به استان سیستان و بلوچستان ندارند و سفرهای آنان جز سیاسی کاری، هیچ عایدی دیگری ندارد.       به گزارش گـنــدم خـبــر رضا میرشکار سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با گندم خبر گفت: متاسفانه جنوب استان سیستان و بلوچستان در طی بارش های باران که […]

دولتی هاهیچ توجهی به استان سیستان و بلوچستان ندارند و سفرهای آنان جز سیاسی کاری، هیچ عایدی دیگری ندارد.

 

 

 

به گزارش گـنــدم خـبــر رضا میرشکار سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان در گفتگو با گندم خبر گفت: متاسفانه جنوب استان سیستان و بلوچستان در طی بارش های باران که توسط هواشناسی پیش بینی شده بود دچار سیلاب و خسارات عمده برای هموطنان مان شد.

 

 

 

در این سیلاب متاسفانه آن طور که باید پیشگیری از بحران صورت نگرفت و برخی از روستاها را آب با خود برده و خانه ها دیگر قابل استفاده نیستند.

 

 

 

رضا میرشکار افزود :دولتی ها هیچ توجه ای به این استان ندارند و سفرهای آنان جز سیاسی کاری، هیچ عایدی دیگری ندارد،مردم فقط وعده شنیدند ودرعمل چیزی مشاهده نکردند.

 

 

خسارات وارده به شهرستانهای جنوب استان سیستان وبلوچستان را چه کسی جز مسئولین اجرایی استان بایستی جوابگو باشند؟ چرا به جای پاسخ گویی و پیشگیری از بحران و مدیریت بحران،سیل را بدون خسارت توصیف می کنند،آخر سیاسی عمل کردن در بحران ها تا کی ادامه خواهد داشت؟مردم مدیریت وبرنامه می خواهند نه سیاسی کاری.

 

 

آقای استاندار بد نیست به جای پست گذاری در اینستاگرام و… که بویی جز سیاسی کاری و منافع حزبی ندارد به مناطق سیل زده بروند و مشکلات آنان را از نزدیک جویا شوند و به فکر چاره باشند.

 

 

از نمایندگان محترم مردم استان می خواهیم که عکس العملی در این رابطه انجام دهند چرا که مردم استان در شرایط خوبی نیستند.

 

 

عضو شورای تبیین مواضع کشور ادامه داد: استانی که شمال تا جنوب اش در بحران به سر می برد گرفتار مسئولین سیاست زده شده،منطقه سیستان از خشکی هامون و ریزگرد در رنج است و منطقه بلوچستان از سیل وآوارگی ،آقایان مسئول به جای فرافکنی به درد مردم برسید.

 

 

 

سخنگوی شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان هم چنین گفت: متاسفانه برخی رسانه های کشوری در این راستا خوب عمل نکردند، استان سیستان وبلوچستان با مشکلات عدیده نیازمند نگاه عادلانه رسانه ها است،اخبار مشکلات این استان باید از دید رسانه های کشوری ارزش پیدا کند،رسانه هانباید مشکل بخشی از ایران اسلامی را فریاد بکشند،نیاز به عدالت رسانه ای در کشور هستیم.

 

 

بد نیست بخش های خبری شبکه های ملی اندکی بیشتر به فکر مناطق محروم کشور باشد و اخبار و مشکلات‌ مردم استان سیستان وبلوچستان را بیشتر پوشش دهند و عدالت در ارزش گذاری خبری رعایت شود.

 

 

 

این بسیار مایه تاسف است که جناب اوسط هاشمی همراه با وزیر میلیاردی دولت در زمان درگیری مردم با سیل، در منطقه آزاد مشغول به بازدید از نمایشگاه بودند و تاسف بار تر از آن عدم حضور وزیر راه و شهرسازی در مناطق سیل زده است که تنها چند کیلومتر با آن فاصله داشت.

 

 

 

بد نیست جناب استاندار به وظایف خویش عمل کند.

جناب استاندار متاسفانه در دوره مسئولیت خود هیچ گاه از اردوهای جهادی من جمله مدرسه سازی گروهای جهادی بسیج دانشجویی حمایت نکردند در حالیکه ما شاهد آن هستیم در ۵ روز بارندگی شدید در این استان تعداد قابل توجهی از سقف کلاسهای مدارس آن مناطق ریخته شده و از بین رفته اند.
این حادثه می تواند زنگ خطری باشد برای دیگر مناطق در خطر بحران استان که استاندار نمونه کشور هیچ گاه به آنان توجه ای نکرد،ساختن استان سیستان وبلوچستان نیازمند نگاه و عمل جهادی است که متاسفانه سیاست زدگی جایش را گرفته.

 

 

 

وی در پایان گفت:گروهای جهادی بسیج دانشجویی استان ضمن ابراز همدردی با سیل زدگان، همانطور که در گذشته گروه های جهادی در سخت ترین شرایط کنار مردم بودند همچنان در مناطق سیل‌زده در کنار مردم هستند.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=40153
  • دیدگاه‌ها برای دولتی هاهیچ توجهی به استان سیستان و بلوچستان ندارند و سفرهای آنان جز سیاسی کاری، هیچ عایدی دیگری ندارد بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.