رای اعتماد وزرا در سایه ی سکوت یا ناتوانی نمایندگان

  • کد خبر : 43452
  • ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
رای اعتماد وزرا در سایه ی سکوت یا ناتوانی نمایندگان

رای اعتماد وزرای دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی چند روزیست آغاز شده است و نکته حائز اهمیت سکوت نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در این برهه از زمان می باشد.   گـنــدم خـبــر: مشکلات حاکم در شمال و جنوب پهناورترین استان سیستان و بلوچستان سالهاست گریبانگیر مردم شده است و در هر دوره مردم به […]

رای اعتماد وزرای دولت دوازدهم در مجلس شورای اسلامی چند روزیست آغاز شده است و نکته حائز اهمیت سکوت نمایندگان مردم سیستان و بلوچستان در این برهه از زمان می باشد.

 

گـنــدم خـبــر: مشکلات حاکم در شمال و جنوب پهناورترین استان سیستان و بلوچستان سالهاست گریبانگیر مردم شده است و در هر دوره مردم به امیدی پای صندوق های رای می روند تا منتخبین دلسوزی را راهی مجلس کنند.

 

اما بعد از گذشت مدتی منتخبین مشکلات حوزه انتخابی خویش را فراموش میکنند و باعث ناامیدی رای دهندگان به خویش می شوند.

 

می توان سکوت نمایندگان در رای اعتماد وزرا را نمونه بارزی از کم کاری ها و یا ناتوانی که منجر به بوجود آوردن موج ناامیدی میشود نامید .

 

شاید دلیل سکوت نمایندگان رضایت از کابینه پیشنهادی دولت است یا ناتوانی در لابی کردن و چانه زنی می باشد!!!

 

در جریان رای اعتماد هیچ یک از نمایندگان سیستان و بلوچستان نتوانستند به عنوان موافق یا مخالف وزرای پیشنهادی سخن بگویند و این نشانه هایی از ضعف حاکم بر عملکرد آنان می باشد.

 

البته شاید هم لابی بزرگ در پی این سکوت وجود دارد که ان شاالله اگر صحت داشته باشد این فرضیه ی محال باعث برون رفت استان از انبوه مشکلات گردد.

 

امید است نمایندگان علت این سکوت را شفاف و صریح به مردم بیان کنند .

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43452
  • دیدگاه‌ها برای رای اعتماد وزرا در سایه ی سکوت یا ناتوانی نمایندگان بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.