جناب استاندار کم کاری های خودتان را به گردن دیگران بیندازید اشکالی ندارد و پاسخ دو قطبی ایجاد شده در استان را بدهید

  • کد خبر : 43298
  • ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
جناب استاندار کم کاری های خودتان را به گردن دیگران بیندازید اشکالی ندارد و پاسخ دو قطبی ایجاد شده در استان را بدهید

گــنـــدم خــبـــر: نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای خدری برگزار شد.   حجت الاسلام و المسلمین خدری اظهار داشت: جناب آقای استاندار اینکه می فرمائید ائمه جمعه سرمایه گذار جذب کنند کار ائمه جمعه نیست، شما بفرمائید چه زمینه ایی برای سرمایه گذاری در منطقه ایجاد کرده اید، اگر […]

گــنـــدم خــبـــر: نماز جمعه شهرستان زهک به امامت حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای خدری برگزار شد.

 

حجت الاسلام و المسلمین خدری اظهار داشت: جناب آقای استاندار اینکه می فرمائید ائمه جمعه سرمایه گذار جذب کنند کار ائمه جمعه نیست، شما بفرمائید چه زمینه ایی برای سرمایه گذاری در منطقه ایجاد کرده اید، اگر منظور شما این است که کم کاری های خودتان را به گردن دیگران بیندازید اشکالی ندارد.

 

وی افزود: شما بفرمایئد آیا مرز بازگشایی شد؟ سه سال قبل گفتند ده روز مهلت بدهید مشکل مرز حل خواهد شد امروز شاهدیم هنوز مشکل مرز حل نشده، کدام کار برای ایجاد سرمایه گذاری امن در منطقه انجام شده؟

 

وی تاکید کرد: سرمایه گذاران ما مجبورند لوازم کارخانه هایشان را بعنوان آهن پاره بفروشند، وضعیت جاده های ما مخصوصا جاده زابل به زاهدان به گونه ای است که روزی نیست خبر فوت هموطنانمان را نشنویم خودتان شاهد بودید چند نفر از نخبگان علمی ما چندی پیش در این جاده جان خودشان را از دست دادند.

 

خطیب جمعه شهرستان زهک گفت: طرح پایلوت آبیاری دشت سیستان قرار بود به بهره برداری برسد امروز به کجا رسیده؟

 

وی گفت: جناب آقای استاندار شما می توانید پاسخ این دوقطبی ایجاد شده در استان را بدهید که ما را در مقابل برادران بلوچمان قرار می دهید؟

 

وی خاطر نشان کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) سرمایه گذاری ۸۰۰ میلیاردی را در استان انجام داد ولی هیچ نماینده ایی از سیستان در آن جلسه نبود تنها نماینده سیستان بنده بودم که به من هم اجازه صحبت داده نشد ولی سه فرماندار از بلوچستان در این جلسه به بیان دیدگاههای خودشان پرداختند.

 

وی افزود: در بحث نیم لوله ها ۱۲۰۰ میلیارد تومان از بیت المال خرج شد الان هم رها شده باید پاسخگوی این مسائل باشید، ما یک حوزه علمیه ساخته ایم که حدود ۲۰۰ نفر از جوانان منطقه در حال تحصیل در آن هستند که اینها فارغ التحصیل و جذب ادارت مختلف می شوند بجای اینکه کمک کنند سنگ اندازی هم می کنند و درب خانه طلبه ما مامور می برند که خانه هایشان را تخلیه کنند.

 

وی افزود: کدام یک از مسئولین شهر زهک در خود شهرستان زندگی می کنند؟ کدام یک از این مسئولان با زن و بچه خودشان در شهر زهک هستند؟ اینها سوالاتی است که باید جواب داده شود، گفتند که گاز را به زاهدان آوردیم این کار وظیفه شما بوده باید اینکار زودتر از اینها انجام می شده، ما باید دست به دست هم بدهیم تا مشکلاتی همچون وضعیت مرز و اشتغال و بقیه موارد را حل کنیم نه اینکه از زیر بار مسئولیت شانه خالی کنیم و توپ را در زمین دیگران بیندازیم.

 

وی در ادامه افزود؛ تحریم های جدیدی که در کنگره و سنای آمریکا به تصویب رسید و توسط رئیس جمهور آنها امضاء شد طبق گفته خود مسئولین دست اندر کار این امر نقض روح و جسم برجام است، اما اینکه می گویند نقض فاحش نشده توهین به شعور مردم است، لذا باید صادقانه با مردم صحبت کنیم.

 

امام جمعه زهک در پایان گفت: پرتاب ماهواره بر سیمرغ جای سپاس دارد که یک کار ارزشمند است و می تواند خدمات زیادی داشته باشد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43298

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. طلبه ها از مکتب خارج نشده جذب ادارات میشوند هزارها جوان تحصیلکرده در مدارج عالی که موثر در امور کشور خواهند بود به دستفروشی واکسی تبدیل شده اند