امکانات رفاهی و تفریحی پارکهای زابل زیر خط فقر !!!

  • کد خبر : 43276
  • ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
امکانات رفاهی و تفریحی پارکهای زابل زیر خط فقر !!!

قدمت وسایل بازی موجود در پارک های زابل شاید حداقل به ۲ دهه قبل مربوط میشود، وسایلی فرسوده و از رده خارج که به سختی میتوان از آن ها استفاده نمود. این فرسودگی و غیر استاندارد بودن وسایل بازی بخشی از مشکلات و کمبود امکانات در پارک های زابل است.   به گرارش گــنـــدم خــبـــر از […]

قدمت وسایل بازی موجود در پارک های زابل شاید حداقل به ۲ دهه قبل مربوط میشود، وسایلی فرسوده و از رده خارج که به سختی میتوان از آن ها استفاده نمود.
این فرسودگی و غیر استاندارد بودن وسایل بازی بخشی از مشکلات و کمبود امکانات در پارک های زابل است.

 

به گرارش گــنـــدم خــبـــر از زابل، نیمه شب گذشته یکی از شهروندان که برای تفریح به پارک یعقوب لیث مراجعه کرده بود از وضعیت سرویس های بهداشتی و معدود امکانات این پارک اضهار گلایه کرد.

 

 وی گفت: قابل توجه مسئولین شهرداری که ضعفها و کم کاریهاتون شهر را تبدیل کرده به زباله دان، این هم سرویسهای صددرصد غیربهداشتی و کثیف پارک یعقوب لیث.

وی اظهار داشت: پارکهای زابل ازحداقل امکانات برخوردار هست و سرویسهای غیربهداشتی پارک یعقوب لیث را در تصویر ملاحظه می نمایید.

 

وی در پایان گفت: پارک غدیر هم توسط شورای شهرسابق از دسترس مردم خارج و به درک واصل شد.

 

شهردار و شورای شهر مشکلات را عدم توان مالی شهرداری بیان می کنند در حالی که در همین زمان تابلوی هدایت مسیر دیجیتال و تلویزیون با کیفیت فول اچ دی در شهر نصب می نمایند.

سوالی که ذهن هر شهروند بیداری را درگیر خود می نماید این است که دم خروس را باور کنیم یا قسم حضرت عباس را !!!؟؟؟

 

آیا تمام مشکلات و معضلات شهر مرتفع گردیده که حال نوبت به نصب چنین امکاناتی رسیده است !!!؟؟؟

 

میتوان مشکل اصلی شهرداری را ناتوانی در برنامه ریزی و  نبود ایده های نو برای برون رفت از مشکلات بیان نمود.

 

هر چند جناب شهردار چندی پیش سفری به پاریس برای انتقال تجارب و علم آن کشور به زابل را داشتند اما ره اورد آن سفر چه بوده است و در آن سفر چه شده است خدا می داند و هیات همراه وی، چرا که تغییری در روند توسعه شهری ایجاد نشده است.

البته ناگفته نماند که انگشت اتهام نیز برای توسعه نیافتگی شهر به سمت دستگاه های نظارتی هم می باشد،چرا که شهر و مسئولان را به حال خویش رها کرده اند و آنگونه که باید نظارت بر نحوه عملکرد آنان انجام نمی شود.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=43276

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 4در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۴
  1. ای اقا ی پارک نداریم بریم بخدا خسته شدیم باز خدا خیرت بده همین ها رو خبری می کنید ممنون پیگیر باشید تو رو خدا بلکه فرجی بشه… مخصوصا خیابون دانشگا زابل ک روشنایش فراموش شده مثلا خیابون دانشگاس

  2. سپاس دستتون درد نکنه فقط گزارش تهیه کنید

  3. تو رو خدا ب فکر باشید این چ شهریه واقعا ک خجالت ادم میکشه بفکر باشید شما خبر گزاریها صدای مردم هستید خدا خیرتون بده مرسی.. فقط ب فکر این پارکا باشید این پارک جدید چرا نمیزنن اصلا

  4. واقعاٌ جای تاسف و خجالت داره که این شهر همچین مسئولینی داره به احتمال زیاد خونه هاشونم مثل همین پارکهاست که براشون فرقی نداره آقایان اگه عرضه اداره شهر رو ندارید بذارید برید واسه خودتون ول کنید صندلی ها و اسپیلت رو