برگزاری جلسه سران طوایف و معتمدین بدون حضور معتمدین شاخص با محوریت نماینده کم فروغ سیستان

 • کد خبر : 42538
 • ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
برگزاری جلسه سران طوایف و معتمدین بدون حضور معتمدین شاخص با محوریت نماینده کم فروغ سیستان

گـنــدم خـبــر: چندی قبل فضای رسانه ای پر شد از بوق و کرنای برگزاری مراسمی بزرگ باحضور سران طوایف و معتمدین سیستان برای اعلام حمایت از حسن روحانی رییس جمهور وقت و کاندیدای ۱۲دوره ریاست جمهوری.     در نظر اول و از دید عوام مردم خوب جلسه ای عظیم بود،اما وقتی افرادی که قدری […]

گـنــدم خـبــر: چندی قبل فضای رسانه ای پر شد از بوق و کرنای برگزاری مراسمی بزرگ باحضور سران طوایف و معتمدین سیستان برای اعلام حمایت از حسن روحانی رییس جمهور وقت و کاندیدای ۱۲دوره ریاست جمهوری.

 

 

در نظر اول و از دید عوام مردم خوب جلسه ای عظیم بود،اما وقتی افرادی که قدری آشنایی با چهره ی معتمدین و ریش سفیدان سیستان دارند، تصاویر این مراسم رارویت میکردند بجز چند نفری که آنها هم به قول معروف هرجا شام و نهاری سرو شود میروند، باقی سیاهی لشکری از پرسنل اصلاح طلب همیشه در صحنه دانشگاه زابل که نان را مدیون دولت و اصلاح طلب ها هستند، بیش نبودد.

 

 

از همه جالب توجه تر حضور نماینده کم فروغ سیستان است که قبل از شروع تبلیغات انتخابات کلا در دود های تهران محو شده بود و برای یافتنش باید سراغ روزنامه های کثیرالانتشار قسمت نیازمندی ها میرفت ،اما به یکباره باشروع زمان تبلیغات یاد ستمدیدگان حوزه انتخابی خود افتاده است ودم از خدمات دولت میزند.

 

 

جناب دکتر کیخا گویا منافع حزبی از منافع مردم برای شما حائز اهمیت بیشتری است ویا شاید هم منافع شخصی!!؟؟

 

 

چرا باتوجه به عملکرد ضعیف دولت در منطقه باز هم میخواهید با احساساتی نمودن مردم رای آن ها را به نفع خویش جلب نمایید؟؟

 

 

مگر شما که با دولت همسو بودید غیراز استراحت و آرامش به قلب ضعیفتان در یکسال گذشته اقدام دیگری داشته اید، که حال اینگونه خدمات نکرده دولت را فریاد میزنید؟؟

 

 

 مانگران سلامتیتان هستیم نکند دوباره خدای نکرده قلبتان آزرده نشود و باز بروید تا سه سال دیگر ناپدید شوید.

 

 

برگزاری از این دست همایش ها و سیاه نمایی بعد آن نشانگر یک چیز است،آن هم احساس نگرانی شدید از شکست ، که به هر شیوه ای سعی در جلب و کسب آرای مردم را دارند.

 

 

نگرانی که پای نماینده محتاط زابل را به صحنه کشانده و دولتمردان را در سیستان وبلوچستان نگران وشتاب زده نموده است.

 

 

حواسشان نیست که مردم میبینند و آگاه هستند که چگونه از کیسه بیت المال برای آینده بهتر خویش و حفظ پست ها هزینه می شود.

 

 

کاش برخی از مدیرانی که به قول پیر زابلی: ((سرشون لخت کردن)) برای تبلیغات کمی هم حواسشان به فضای خفقان و نگران کننده سیستم ضعیف، کاریشان باشد، این صندلی روزی به امانت به سپرده شده و قطعا روزی هم دیگری برآن تکیه خواهد، پس بکوشید تا نامی نیک و ماندگار از خویش برجای گذارید.

 

 

توجه داشته باشید که بیت المال برای خانه پدری من،ما و یا شما نیست،بکوشید که آینده شرمنده مردم نشوید و بدانید که باید در درگاه خداوند منان پاسخگوی عملکرد خود باشید.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=42538

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 6در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۶
 1. باسلام واقعا اینخودشو نماینده کلا به فراموشی سپرده شده بود وجای تاسف داره براتبلیغات پیدا میشه وشعور مردم را به سخره میگیره دومرتبه میره تا انتخابات بعدی….متاسفم ما به کی رای دادیم…اون وسط یک نفر معتمد بود که اونم هیچکس به عنواان بزرگ قبول نداره ..بقیه هم مصداق متن گزارش است

 2. گندم پرس عزیز؟! از شما انتظار سخنانه مودبانه تر و بی طرفی داریم؟ انتقاد و ناسزا دو مقوله کاملاَ متفاوت است. کاری نکنید که فرهنگ اصیل سیستانی با دیپلماسی سخن گفتن شما زیر سوال برود.فراموش نکنیدکه به قول پیر قدیم«اشتر هرچی لقه(لگد) مزنه ،رو سینه خودخ مزنه(شتر اگر لگد میزند، به سینه ی خودش می زند»(مهم نیست که این چن کلمه درج بشه یا نه ولی فقط بخون و اگه هنوز هم انصافی برای شما باقی مونده ،با ظرف خالی و ذهنی با انصاف چند دقیقه بهش فکر کن،‌به خاطر سیستان اگه و اقعاَ برای شما وهمکاراتون این بهترین قطعه زمین خدا هنوز براتون مهم هست؟!!!)

 3. بسمه تعالی. چه عجب کیخا جان به زابل جان آمد برای بار آخر حسن جان

 4. چرا شما سوختین

 5. کیخا فقط به فکر خودش است بخدا اگر سیستان مثل شهر سوخته هم بشه برایش مهم نیست چطور سران طوایفی هستند که یک با جراتی پیدا نشد به این کیخا بگوید آقای محترم تا حالا چند تا از این جلسات برای فقر و فلاکت بیکاری جوانان سیستانی گذاشتی چطور شد که حالا گول یک زن در سازمان محیط زیست را برای جمع کردن رای میخوری چرا همین اندازه خاک شهرت برایت مهم نیست پس کسی که به شهرش غیرت نداشته باشد هیچ ارزشی برای مردم محروم سیستان ندارد تو جرات گرفتن حق آبه از افغانیها را نداشتی

 6. آقای دکتر کیخا به دلیل ضیق وقت فرصت سر زدن به سیستان و حوضه انتخابی خودشون رو ندارن
  ایشان با ویدئو کنفرانس و تلفن و دوربین مدار بسته از اوضاع و احوال منطقه اگاهی کسب می کند و سریع اقدام می کننند
  اقدام شونم اینه که میرن استراحت می مایند چرا که مونیتورها چشمان مبارکشون رو آزار داده
  به این میگن ددددددووووووررررررکارررررررری ی ی ی ی