گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند

  • کد خبر : 32448
  • ۰۲ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۲
گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند

گندم پرس : سرهنگ علی اکبر جعفری با اشاره به اینکه در نوروز ۹۵ بیش از ۳۷ گروه جهادی از مجموعه بسیج سازندگی استان سیستان و بلوچستان در مناطق محروم خدمت رسانی می کنند، گفت: در این زمینه ۳۰ گروه جهادی بومی که ۱۶ گروه از اهل سنت حضور دارند. وی در ادامه افزود: این […]

گندم پرس : سرهنگ علی اکبر جعفری با اشاره به اینکه در نوروز ۹۵ بیش از ۳۷ گروه جهادی از مجموعه بسیج سازندگی استان سیستان و بلوچستان در مناطق محروم خدمت رسانی می کنند، گفت: در این زمینه ۳۰ گروه جهادی بومی که ۱۶ گروه از اهل سنت حضور دارند.

photo_2016-03-21_11-23-51

وی در ادامه افزود: این گروه های جهادی از استان های البرز، تهران، شیراز، اصفهان و مشهد برای خدمت رسانی به محرومان آماده شده اند که بالغ بر یازده شهرستان را در طول ایام نوروز تحت پوشش قرار می دهند.
 
سرهنگ جعفری بیان کرد: یک هزار و ۱۱۹ نفر از خواهران و برادران که در اقشار مختلف همچون بسیج طلاب، دانشجویی، دانش آموزی، بسیج محلات و مساجد، بسیج خواهران و متخصصین حضور دارند امسال به خدمت رسانی در قالب گروه های جهادی می پردازند.
 
مسئول بسیج سازندگی از جمله اقدامات انجام شده در این زمینه را ساخت خانه عالم و محروم عنوان کرد و ادامه داد: مرمت و بازسازی مساجد، حسینیه ها، حوزه های علمیه تسنن و تشیع ، آبرسانی  و برق رسانی، برگزاری جُنگ‌های قرآنی و شادی، بازدید از خانواده شهدا، ایتام و حضور در محضر علما، بزرگان و معتمدان در روستاها از دیگر اقدامات انجام گرفته در اردوهای جهادی عنوان کرد.

این مسئول مشاوره به کارآفرینان جهت کسب اطلاعات در زمینه فعالیت های اقتصادمقاومتی را از دیگر اقدامات عنوان کرد و افزود: آموزش شغل و حرفه متناسب با ظرفیت و محصول تولیدی یک روستا و همچنین شناسایی افرادی که در زمینه اقتصاد مقاومتی گام برداشته اند از دیگر اهدافی است که در این راستا نیز با شناسایی افراد، تسهیلات اقتصاد مقاومتی نیز به کارآفرینان واگذار می شود.

وی در پایان با بیان اینکه پروژه های ساخت و آبادانی، تعمیر و مرمت از بیشترین اقدامات صورت گرفته است، گفت: از ۲۴ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۶ فروردین سالجاری اجرای این پروژه ها ادامه خواهد داشت./عصرهامون

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=32448
  • دیدگاه‌ها برای گروه های جهادی برای خدمت رسانی به محرومان آماده اند بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.