ویزیت رایگان بیش از ۳۷ هزار نفر در ۵ روز متوالی/۵۱۹ عمل جراحی تنها در دو اتاق عمل

  • کد خبر : 35343
  • ۰۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۹:۵۲
ویزیت رایگان بیش از ۳۷ هزار نفر در ۵ روز متوالی/۵۱۹ عمل جراحی تنها در دو اتاق عمل

گنئم پرس : سردار حسین معروفی در خصوص آمار بیمارستان های صحرایی شهرستان قصرقند اظهار داشت: با گذشت ۵ روز از برپایی بیمارستان صحرایی شهید” دکتر احمد آتشدست” ۳۷ هزار و ۸۶۳ نفر از خدمات بهداشتی درمانی رایگان بهرمند شدند. وی افزود: این بیمارستان در حالی روز گذشته به کار خود پایان داد که ۵۱۹ […]

گنئم پرس : سردار حسین معروفی در خصوص آمار بیمارستان های صحرایی شهرستان قصرقند اظهار داشت: با گذشت ۵ روز از برپایی بیمارستان صحرایی شهید” دکتر احمد آتشدست” ۳۷ هزار و ۸۶۳ نفر از خدمات بهداشتی درمانی رایگان بهرمند شدند.
وی افزود: این بیمارستان در حالی روز گذشته به کار خود پایان داد که ۵۱۹ عمل جراحی در آن با ۴ تخت و دو اتاق عمل انجام شده است.
سردار معروفی بیان داشت:در این بازه  ۱۹۴ بیمار جهت اعمال جراحی چشم، ارولوژی وگوش و حلق بینی به صورت رایگان به بیمارستانهای معین نیکشهر، ایرانشهر و زاهدان ارجاع داده شدند.
وی به ویژگی های این بیمارستان اشاره کرد و ادامه داد: در حاشیه برپایی این بیمارستان از ۱۶ خانواده شهید شهرستان قصرقند سرکشی و ویزیت رایگان به عمل آمد.
فرمانده سپاه سلمان سیستان وبلوچستان با اشاره به اینکه در طول برپایی بیمارستان صحرایی مباحث فرهنگی مناسب و وحدت انگیز در منطقه محروم قصرقند مد نظر قرارگرفت و افزود: به همین منظور سبد بهداشتی خانوار و اسباب بازی رایگان بین کودکان منطقه نیز توزیع شد.
وی تکیه بر حضور پزشکان و دستیاران تخصصی در بیمارستان صحرایی و تکمیل چرخه درمان را از دیگر ویژگی های برجسته ی این بیمارستان خواند و بر آموزش بهداشت و مباحث پیشگیری به جای درمان صرف تاکید کرد که در این مدت انجام شده است.
سردار معروفی در پایان بر حفظ شان و کرامت انسانی و اسلامی بیماران و رعایت اخلاق پزشکی در درمان بیماران تاکید کرد و افزود: تفکیک جنسیتی نوبت دهی به بیماران و بکارگیری ده حلقه صالحین از دیگر شاخصه های این بیمارستان صحرایی بود.
بر اساس این گزارش، در این بیمارستان ۶۶ نفر شامل پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک به همراه کادر بهداشت و درمان و پشتیبانی انواع خدمات درمانی را به صورت کاملا رایگان به بیماران نیازمند ارائه کردند.
 سی و یکمین بیمارستان صحرایی سپاه مزین به نام شهید  “دکتر احمد آتش دست” به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه سلمان در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی رایگان به مردم محروم جنوب سیستان و بلوچستان از سوم مرداد ماه فعالیت خود را در شهرستان قصرقند آغاز کرد و روز گذشته هفتم مرداد ماه به خدمات خود پایان داد.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=35343
  • دیدگاه‌ها برای ویزیت رایگان بیش از ۳۷ هزار نفر در ۵ روز متوالی/۵۱۹ عمل جراحی تنها در دو اتاق عمل بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.