شهرگندمـــــ : در یک اقدام تروریستی در شهرستان سرباز روستای نصیر آباد یک معلم سیستانی و یک بسیجی بلوچ به شهادت رسیدند. به گزارش شهر گندمــــ به نقل از منابع محلی ,  راکبین موتور سوار در روستای نصیر آباد شهرستان سرباز  ادهم صبوری از بسیجیان بلوچ و عیسی شهرکی معلم سیستانی را به شهادت رساندند.بنا […]

شهرگندمـــــ : در یک اقدام تروریستی در شهرستان سرباز روستای نصیر آباد یک معلم سیستانی و یک بسیجی بلوچ به شهادت رسیدند.

به گزارش شهر گندمــــ به نقل از منابع محلی ,  راکبین موتور سوار در روستای نصیر آباد شهرستان سرباز  ادهم صبوری از بسیجیان بلوچ و عیسی شهرکی معلم سیستانی را به شهادت رساندند.
بنا براین گزارش این جانیان ابتدا ادهم صبوری را مورد حمله قرار دادند و سپس در هنگام متواری شدن , به سمت عیسی شهرکی که در صف نانوایی ایستاده بود شلیک و وی را نیز مظلومانه به شهادت رساندند.

شهید-شهرکی

( تقدیم به خانواده شهید ، از طرف مجله الکترونیکی شهر گندم )

هر سه ماه یک معلم شهید

از ابتدای سال جاری تا کنون شهید عیسی شهرکی که امروز به همراه بسیجی شهید ادهم صبوری به شهادت رسید ,  سومین معلمیست که به فیض شهادت نائل شد .

پیش از این سرگزی و نوروزی دو معلم دیگری بودند که به وسیله عوامل شیطان به شهادت رسیدند ؛ با گذشت 9 ماه از سال جاری میتوان گفت , در هر سه ماه یک معلم را از دست داده ایم و متاسفانه همچنان سکوت دولت و مجلسیون را مشاهده می کنیم , به راستی اگر این اتفاقات و ترورها در استانی دیگر رخ میداد , مسئولین دولتی و بخصوص نمایندگان مجلس چنین سکوت می کردند ؟؟

متاسفانه نمایندگانی که به هر بهانه ای تریبون بدست می شود و زمین و زمان را به هم یکی می کند , حال در حوادث اخیر سکوت اختیار کرده و هیچ حرکت مثبتی از خود نشان نمی دهد , حداقل کاری که می توانند به اصطلاح نمایندگان استان انجام دهند , طرح استیضاح وزیر کشور است که البته نیک می دانیم که این خواسته ایست بسیار زیاد از این عزیزان.

آقایان از خواب زمستانی بیدار شوید ــ با ترور بعدی چقدر فاصله داریم؟؟؟

شهادت عیسی شهرکی و ادهم صبوری نشان داد که شیعه و سنی , سیستانی و بلوچ در تیر رس ترور و اسیر ناامنی ها  هستند و البته اگر این مسائل را به عنوان ترور و ناامنی قبول داشته باشیم و بازهم نگوییم که خرده شرارت . . . .!!!!

آقایان مسئول بهتر است از خواب زمستانی که از زمستان گذشته تا کنون ادامه دارد , بیدار شوند و با واقعیات روبرو شوند و فکری اساسی کنند تا بیش از این شاهد پرپر شدن فرزندان غیور این مرز و بوم نباشیم.

 براستی با ترور و شهادت بعدی چقدر فاصله داریم ؟؟

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه