شهرگندمـــ ـ: علیرضا بارانی از جوانان دلسوز و نخبه سیستان با انتشار نامه ای خطاب به رئیس شورای شهر زابل گلایه های را درخصوص عملکرد شورای شهر و شهرداری بیان داشت . متن نامه ارسالی بدین شرح می باشد : با سلام خدمت سرور عزیزم جناب آقای بــزی سرتـان را به درد نمی آورم چون […]

شهرگندمـــ ـ: علیرضا بارانی از جوانان دلسوز و نخبه سیستان با انتشار نامه ای خطاب به رئیس شورای شهر زابل گلایه های را درخصوص عملکرد شورای شهر و شهرداری بیان داشت .

متن نامه ارسالی بدین شرح می باشد :

با سلام خدمت سرور عزیزم جناب آقای بــزی

سرتـان را به درد نمی آورم چون خودم سر درد کشیده ام و میدانم چه درد بدی اسـت ، ولی دردهایی هست که از سـردرد ما و شـما سخت تر است ، و آن چیزی نیست جز درد بی توجهی !!

415263

چندی قبل در سـایـت وزین شـهر گـندم مطلبی خواندم که گویا بیان فرمودید درب شورا به روی همه همشهریان و نخبگان سیستانی باز است و از طرح و ایده  ها استقبال می کنید !!

حرف شـما کاملا صحیح و متین ،  ولی جناب بــزی بزرگوار،شـما در کجای این کـره ی خـاکـی دیده اید که نخبگـان دنبال مسـئولین بدوند و التماس کنند که از طرح ها و ایده های من استفاده کنید؟

کجای این کره ی خاکی مسئولین بر روی صندلی های گرم نشسته اند و منتظر صدای تق تق درب اتاقشان هستند که شاید نخبه ای پشت در باشد؟؟

برادر عزیز هیچ کجا این کار را انجام نمی دهند ، چرا که اگر فردی واژه ی نخبه را بر روی دوش خود احساس می کند واقعا نخبه است و ویژگی هایی دارد که او را از دیگران متمایز می کند واینگونه نیست که فقط نقش یدک کش را ایفا کنند و این واژه را به یدک بکشند .

بزرگوار توقع ما از شما این است که مجموعه تان به دنبال نخبگان باشند و با بهـا دادن به جوانان و فعال کردن مشاوران جوان و بهره گیری جـدی از نظرات جوانان و عمل کردن به آنها این گفته خود را اثبات کنید .

 

به امید سیستانی آباد ـ علیرضـا بــارانی

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه