گندمــــ پرس : به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار حجت الاسلام کیخا امام جمعه معزز شهرستان زابل میزبان مدیران پایگاه های خبری و اصحاب رسـانه حوزه سیستان بود. به گــزارش گندمـــ پرس دراین نشست نمایندگانی از خبرگزاری ایرنا , ایسنا و پایگاه های و وب سایت های خـبری هامون پرس , سیستان آنلاین […]

گندمــــ پرس : به مناسبت فرا رسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار حجت الاسلام کیخا امام جمعه معزز شهرستان زابل میزبان مدیران پایگاه های خبری و اصحاب رسـانه حوزه سیستان بود.

IMG-20150814-WA0001

به گــزارش گندمـــ پرس دراین نشست نمایندگانی از خبرگزاری ایرنا , ایسنا و پایگاه های و وب سایت های خـبری هامون پرس , سیستان آنلاین ، سیستان ما ، کیانسه ،نی زار ، گـروه فیس بوک سیستان فراموش شده ، زابـل پرس ، روزنامـه مندیل و گندمــــ پرس حضور داشتند و به بیان نقطه نظرات خود درخصوص مسائل سیستان و استان پرداختند .

IMG-20150814-WA0002

در این نشست حجت الاسلام کیخا اظهار کـــرد : از اصحاب رسانه انتظار داریم تا ضمن رعایت اصل امانتداری و بی طرفی ، بیماری های فرهنگی جامعه را رصد کرده و با هنر و شیوهای نوین ارتباطی مطرح نمایند تا برای آن ها چاره اندیشی شود، به این ترتیب این گونه جلسات کاربردی و با خروجی هایی مثبت که قابلیت اجرایی شدن را نیز داشته باشند همراه خواهد بود.

وی ادامه داد : تفکر قبیله محوری و طایفه‌گری خلاف شرع مقدس اسلام است و قرآن این تفکر را نا مشروع می‌داند ، این تفکرات مانند قید و بند است که دست ما را بسته و مانع تشخیص درست ما می شود .

IMG-20150814-WA0000

وی بیان داشت : رسانه ها از حاشیه پردازی پرهیز کنند و بر اساس منافع جمعی فعالیت نمایند، به جای پرداختن به درگیری ها و اختلافات، روی مشکلات سیستان و راه حل برطـرف نمودن آن ها تمرکز داشته باشند چون ما در سیستان فرصت اختلاف و درگیری نداریم.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه