گندم پرس: در حالی که مسئولان و رسانه ها دائما از کم‌آبی خبر می‌دهند و شهروندان را به صرف‌جویی در مصرف آب دعوت می‌کنند، شکستگی و ترکیدگی لوله‌های آب ، سبب هدر رفت مقدار زیادی از این مایه حیات، می گردد .   برای نمونه در تقاطع بلوار کارگر و خیابان فردوسی که به تازگی […]

گندم پرس: در حالی که مسئولان و رسانه ها دائما از کم‌آبی خبر می‌دهند و شهروندان را به صرف‌جویی در مصرف آب دعوت می‌کنند، شکستگی و ترکیدگی لوله‌های آب ، سبب هدر رفت مقدار زیادی از این مایه حیات، می گردد .
 
IMG-20160116-WA0002
برای نمونه در تقاطع بلوار کارگر و خیابان فردوسی که به تازگی و در چند ماه اخیر توسط اداره آب و فاضلاب لوله گذاری شده بود، در نبود نظارت و مدیریت کافی، مدت زیادیست که آب از لوله ها فوران می کند و باعث تخریب بخشی از آسفالت نیز شده اما تا کنون هیچ اقدامی توسط توسط اداره ی آب و فاضلاب برای جلوگیری از هدر رفت آب و برطرف نمودن این مشکل صورت نگرفته است.
 
و این نشان دهنده ی حضور مسئولانی ست که یا در بی خبری و یا در بی خیالی به سر می برند و اتفاقات پیرامون شان را خواسته یا نخواسته نمی بینند.
 
چه خوب بود اگر مسئولین اتفاقات آب، سرعت عمل را از تیم ضربت شهرداری می آموختند که با جابجایی یک آجر بدون پروانه کار ، بسیار سریعتر از پلیس ۱۱۰  برای صورتجلسه و اخذ جریمه در محل حاضر می شوند!!!
 
شایسته است با توجه به بحران کم آبی و کمبود شدید منابع آبی در منطقه ،مسئولان مربوطه هر چه سریعتر، نسبت به ترمیم لوله های آسیب دیده شهر اقدام نمایند

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه