شهرگندمــــ : به گزارش شهرگندمـــ به نقل از منبع آگاه در استانداری تغییر فرماندار شهرستان نیمروز در دستور کار استانداری قرار دارد و برای این شهرستان فرد مورد نظر نیز به وزارت کشور معرفی شده است و جهت معرفی وی منتظر صدور از وزارت کشور هستند.   در حال حاضر نزدیک به دو سال است […]

شهرگندمــــ : به گزارش شهرگندمـــ به نقل از منبع آگاه در استانداری تغییر فرماندار شهرستان نیمروز در دستور کار استانداری قرار دارد و برای این شهرستان فرد مورد نظر نیز به وزارت کشور معرفی شده است و جهت معرفی وی منتظر صدور از وزارت کشور هستند.

n00003893-b

 

در حال حاضر نزدیک به دو سال است که  تقی طاهری فرمانداری نیمروز را برعهده دارد که پیش از این نیز بخشدار بخش پشت آب که حال به شهرستان نیمروز ارتقاء یافته است میباشد , وی از نیروهای قدیمی استانداری سیستان و بلوچستان و با گرایش اصلاح طلبانه میباشد .

نزدیکی وی به چهره های مطرح اصلاح طلبی سیستان  را میتوان اصلی ترین  دلایل  عدم تغییر تا بیش از یکسال از شروع بکار دولت جدید عنوان کرد.

 در مدت دوسالی که  وی بعنوان فرماندار دراین شهرستان حضور داشته است انتقادات بسیاری به عملکرد  حوزه شهرستان نیمروز وارد است که در مجالی مناسب بدان خواهیم پرداخت و البته گزارشی نیز از عملکرد مثبت ایشان تهیه و به اطلاع شما خواهد رسید

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه