رکوردار بزرگترین سبیل استان را بهتر بشناسید

  • کد خبر : 19254
  • ۲۵ دی ۱۳۹۳ - ۰:۰۲
رکوردار بزرگترین سبیل استان را بهتر بشناسید

شهرگندمــــ : صفر سالاری ۵۵ ساله ساکن روستای جُد از توابع بخش زرآباد شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان با شغل نگهبانی، رکوردار بزرگترین سبیل منطقه از به سرقت رفتن هویتش توسط استان هرمزگان خبر داد. به گزارش  شهرگندمـــ به نقل از طلوع کنارک، صفر سالاری با اشاره به اینکه در روستای جد از توابع […]

شهرگندمــــ : صفر سالاری ۵۵ ساله ساکن روستای جُد از توابع بخش زرآباد شهرستان کنارک استان سیستان و بلوچستان با شغل نگهبانی، رکوردار بزرگترین سبیل منطقه از به سرقت رفتن هویتش توسط استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش  شهرگندمـــ به نقل از طلوع کنارک، صفر سالاری با اشاره به اینکه در روستای جد از توابع بخش زرآباد شهرستان کنارک زندگی می کند،اظهار داشت: با شغل نگهبانی امرار معاش می کنم و یکی از افتخاراتم این است که عضو فعال بسیج و یک سیستان و بلوچستانی هستم.

IMG-20150112-WA00061-216x300

بیشتر افراد از مردانی که سبیل دارند حساب میبرند/مسئولین هرمزگان هویت به سرقت رفته ام را برگردانند

بیشتر افراد از مردانی که سبیل دارند حساب میبرند/مسئولین هرمزگان هویت به سرقت رفته ام را برگردانند

وی افزود: متاسفانه مدتی قبل یکی از سایتهای استان هرمزگان با به سرقت بردن هویتم، بنده را یوسف سالاری نیا، ساکن روستای کرتی از توابع شهرستان جاسک استان هرمزگان معرفی نموده است.

رکوردار بزرگترین سبیل استان با اظهار گلایه از سرقت هویتش آن را گناهی نابخشودنی اعلام کرد و بیان داشت: افتخار میکنم که یک سیستان و بلوچستانی هستم و از مسئولین و دوستان رسانه ای،مخصوصا مسئولین استان هرمزگان و سیستان و بلوچستان می خواهم که این مورد را پیگیری نمایند و هویتم را به من برگردانند.

وی با اشاره به اینکه دوست دارد نامش در کتاب های رکورد های جهانی ” گینس” ثبت شود، گفت: از اینکه رکوردار بزرگترین سیبیل چه کسی می باشد اطلاعی ندارد.

سالاری با بیان اینکه اگرچه دین اسلام مسلمانان را به داشتن ریش توصیه نموده و اندازه عرف آن به اندازه ای که صدق محاسن کند ضرورت دارد،ادامه داد: اما هستند کسانی که با گذاشتن سیبیل های بزرگ و مقداری از ریش علاقه خاصی به سیبیل دارند چرا که بیشتر افراد از مردانی که سبیل دارند حساب میبرند و به آنها احترام میگذارند.

صفر سالاری همچنین با اشاره به اینکه گذاشتن سیبیل فوایدی زیادی دارد،گفت: سبیل سپر حفاظتی خوبی در مقابل اشعه خورشید است وقسمتی از صورت و یا علائم پیری پوست را می پوشاند.

وی با اشاره به اینکه موهای پایین بینی مانند فیلترهایی عمل می کنند که می توانند از ورود ذرات و عوامل حساسیت زا و آسم به بینی جلوگیری کنند،خاطرنشان کرد: همچنین توصیه می شود،مردانی که صورت کوچکی دارند بهتر است سبیل های کوچکتری روی صورتشان داشته باشند. افرادی که اجزای صورتشان بزرگ است می توانند سبیل های پهن و بزرگتری انتخاب کنند. اشخاصی که صورت های کشیده و بیضی دارند هم می توانند با کمک سبیل صورتشان را کشیده تر نشان دهند تا بلندی صورتشان کمتر به چشم بیاید و تناسب صورتشان متعادل تر شود.

برپایه این گزارش مدتی قبل یکی از سایت های شهرستان جاسک، هویت صفر سالاری را به سرقت برده و وی را بانام یوسف سالاری نیا معرفی کرده است.

سایت مذکور مدعی شده است: رکورد متعلق به آقای یوسف سالاری نیا از روستای کرتی جاسک با سبیلی به طول ۳۴ سانتیمترمیباشد وبلندترین سبیل استان هرمزگان متعلق به وی بوده زیرا بلندی سبیل نامبرده از افضل افضل پور ۴ سانتیمتر بیشتر بوده که گزارشات قبلی را زیر سوال میبرد,و این در حالی است که عکس صفر سالاری در این سایت به اسم یوسف سالاری نیا از شهرستان جاسک ثبت شده است.بزرگترین سیبیل

لازم به ذکر است: رام نسینگ چاوچان هندی با سبیلی در حدود ۴۲۶ سانتی متر رکوردار بزرگ ترین سبیل جهان در سال ۲۰۱۱ میلادی شده است.

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=19254
  • دیدگاه‌ها برای رکوردار بزرگترین سبیل استان را بهتر بشناسید بسته هستند

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰

دیدگاهها بسته است.