شهرگندمـــــ : حاشیه شهر زابل از دیرباز مورد بی مهری مسئولین ادوار مختلف قرارگرفته و درحال حاضر اوضاع آن وخیم تر از هرزمانی می باشد. یکی از این محلات محله شهید میرحسینی یا همان خیابان رسالت میباشد که کوچه پس کوچه های آن وضعیت نامطلوبی دارد ( رسالت 28) , جالبتر از همه اینکه وقتی […]

شهرگندمـــــ : حاشیه شهر زابل از دیرباز مورد بی مهری مسئولین ادوار مختلف قرارگرفته و درحال حاضر اوضاع آن وخیم تر از هرزمانی می باشد.

یکی از این محلات محله شهید میرحسینی یا همان خیابان رسالت میباشد که کوچه پس کوچه های آن وضعیت نامطلوبی دارد ( رسالت 28) , جالبتر از همه اینکه وقتی با مردم این محل صحبت میکنیم , بسیار صبورانه از مشکلات خود حرف میزنند و خواسته های زیادی نیز ندارند , یکی از افراد که دیگران او را معتمد محل معرفی میکنند گفت : ما هم میدانیم که شهرداری مشکل داره و نمیتونه کوچه ها رو آسفالت کنه , اما حداقل ماشین آلات خودش رو بفرسته تا کوچه رو مسطح کنن و یا اگر امکان داره کمی هم شن ریزی بشه !!!!!!!!!!!

IMG-20150120-WA0017

به واقع باید دست همچین مردمانی را بوسید که چنین کم توقع هستند و با کوچکترین کاری نیز از مسئولین امر راضی و خشنود میشوند , امیدواریم صدای نحیف و رنجور این مردمان سخت کوش و درد کشیده شنیده شود و راه حلی برای رفع مشکلات آنان و تامین احتیاجات اولیه شهروندی این بزرگواران در نظرگرفته شود.

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه