گندمــــ پرس : امروزه با گسترش ارتباطات و روشهای تبلیغاتی جدید، وب سایت به نوعی می تواند نقش ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی همچون تلفن، موبایل، تلویزیون، روزنامه و دیگر رسانه ها را در خود جای دهد. از آنجا که در شرایط فعلی کشور و جهان هر روزه جایگاه و نقش فضای مجازی بیشتر نمود پیدا می […]

گندمــــ پرس : امروزه با گسترش ارتباطات و روشهای تبلیغاتی جدید، وب سایت به نوعی می تواند نقش ابزاری اطلاعاتی و ارتباطی همچون تلفن، موبایل، تلویزیون، روزنامه و دیگر رسانه ها را در خود جای دهد.

از آنجا که در شرایط فعلی کشور و جهان هر روزه جایگاه و نقش فضای مجازی بیشتر نمود پیدا می کند و دولت نیز تلاش خود را برای ورود دولت الکترونیک به خانه های مردم انجام می دهـد.

امروزه در شهر زابل فضای مجازی از جایگاه ویژه ای در بین جوانان و مردم برخوردار است، به طوری که ابعاد گسترده آن را در زندگی فردی و اجتماعی آنها می توان مشاهده کــزد .

حال سوال اینجاست چرا وب سایت شورای اسلامی شهر برای یک بازه زمانی 4 ماهه بخواب رفته است ؟

عدم انجام این کــار نشان از عملکرد ضعیف شورای شهر دارد که هیچ مطلبی برای انتشار در این وب سایت وجود نــدارد , بی گمان می توان براین مطلب صحه گذاشت زیرا اعضای شورای شهر نشان داده اند اگر عملکردی وجود داشته باشد به هر شکل ممکن سعی در اطلاع رسانی آن دارند.

 

 

 

 

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه