تهیه بانک جامع اطلاعاتی زنان توانمند دستگاه‌های اجرایی

  • کد خبر : 30603
  • ۱۷ آذر ۱۳۹۴ - ۸:۰۵
تهیه بانک جامع اطلاعاتی زنان توانمند دستگاه‌های اجرایی

گـــنــدمـــ پــرس : زهرا اربابی در جلسه هم اندیشی، ارزیابی عملکرد و نقش آفرینی زنان به منظور بررسی چالش‌ها و موانع در مسیر مدیریت بانوان  تشکیل شد خواستار ایجاد بانک جامع اطلاعاتی زنان توانمند دستگاه‌های اجرایی استان به منظور شناسایی ظرفیت‌ها و استفاده از حضور آنان در مسئولیت‌های مختلف شد. اربابی با اشاره به هفته […]

گـــنــدمـــ پــرس : زهرا اربابی در جلسه هم اندیشی، ارزیابی عملکرد و نقش آفرینی زنان به منظور بررسی چالش‌ها و موانع در مسیر مدیریت بانوان  تشکیل شد خواستار ایجاد بانک جامع اطلاعاتی زنان توانمند دستگاه‌های اجرایی استان به منظور شناسایی ظرفیت‌ها و استفاده از حضور آنان در مسئولیت‌های مختلف شد.

اربابی با اشاره به هفته پژوهش از بانوان مسئول خواست  به عنوان یک پژوهشگر سازمانی و با نگاه نقادانه و کاربردی به محیط اطراف در رفع مشکلات سازمانی یاریگر سیستم خود باشند.

وی گفت: یکی از دغدغه‌های مسئولان عالی استان توسعه مشارکت بانوان و نقش آفرینی زنان در جامعه است، لذا بستر حضور زنان در جامعه فراهم شده و یکی از شاخص‌های ارزیابی مدیران ایجاد فرصت‌های مدیریتی برای بانوان است.

این مسئول افزود: بالندگی جامعه تنها با حضور نیمی از  ظرفیت جمعیتی یعنی مردان امکان پذیر نیست چه بسا که کم رنگ دیده شدن بانوان در زمان گذشته باعث شده که علی رغم دارا بودن همه ظرفیت‌ها جامعه نتواند در مسیر توسعه واقعی خود قرار بگیرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار عنوان کرد: نقش زنان در فرآیند و استراتژی اقتصاد مقاومتی بسیار مهم و پررنگ تعریف شده، منتظر تعریف و تقسیم نقش‌ها نباشید با خود باوری به ارتقاء دانش کاری و تقویت توانمندی‌ها بیندیشید.

اربابی همچنین خطاب به مدیران زن حاضر در جلسه گفت: در مسیر کار و در جایگاه مدیریتی‌تان برنامه محور و تحول‌گرا باشید و با برنامه‌ریزی و پیش‌بینی مسائل را حل و فصل کنید./روابط عمومی استانداری 

لینک کوتاه : http://gandomkhabar.ir/?p=30603

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 2در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۲
  1. خانم دکتر سلام :در موضوع اعتدال هم انتقادی از شما شد ولی جواب ندادید ،لطفا به عنوان یکی ازمعاونین استاندار دققه ای مهمتر از بیکاری جوانان که شامل هم آقایان وخانمها می شود خداوکیلی وجود دارد ،خانواده ها که از بیکاری جوانان تحصیل کرده شان وبالا رفتن سن ازدواج واقعا رنج می برند ؟شما چطور ؟انشاالله می دانم که جزء اولویت های کار تیم مدیران استان هست ،با پیگیریهای به جد شما تعداد زیادی شهرستان به جمع شهرها اضافه شده است مسلما ادارات تازه تاسیس نیاز به نیرو دارد ،مسیر هموار است موافت دولت نیاز به پیگیری جدی شما بستگی دارد.موفق باشید

  2. از دیر باز سیستان بر شیر زنان خود احترام خاصی قائل بوده است و اکنون که سطح سواد بانوان منطقه به یمن تحصیلات دانشگاهی بالا می باشد ساماندهی هدفمند در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی با کمک این نیروی های توانمند دور از دسترس نمی باشد اما باید توجه داشت در کنار سواد خلاقیت نیز شرط مهمی جهت فعالیت های اجتماعی و اقتصادی می باشد.