گندمــ پرس : پروژه خط انتقال آب به ادیمی در مراحل نهایی قرار دارد , این پروزه که از مدتها قبل در دست اجرا بود , با انتصاب فرماندار جدید شهرستان نیمروز و رفع برخی از مشکلات بر سرراه اجرای خط از جمله مشکلاتی که با معارضین و صاحبان اراضی دراین شهرستان وجود داشت , […]

گندمــ پرس : پروژه خط انتقال آب به ادیمی در مراحل نهایی قرار دارد , این پروزه که از مدتها قبل در دست اجرا بود , با انتصاب فرماندار جدید شهرستان نیمروز و رفع برخی از مشکلات بر سرراه اجرای خط از جمله مشکلاتی که با معارضین و صاحبان اراضی دراین شهرستان وجود داشت , اجرای ان شدت و سرعت بیشتری یافته و حال درمراحل پایانی و تست نهایی می باشد.

حال عملیات اجرایی این خط لوله به سه راهی قایم آباد  و اتصال لوله برای آبگیری و تست و رفع نقص احتمالی پس از تست رسیده ,  اما مشکلی که در این محل بوجود آمده , عبور عرضی لوله از جاده در شمال میدان قایم آباد می باشد.

images

 

به گزارش گندمــ پرس علیرغم تلاش فرماندار نیمروز ، متاسفانه امروز  عملیات عبور لوله از جاده توسط اداره راه و شهرسازی  زابل متوقف شد.

بدون شک , اجرای اصولی عبور از جاده مد نظر اداره راه زابل است , اما شرایط بحرانی کم آبی شهر نیمروز نیاز به گذر از نگرش درون سازمانی دارد و می طلبد که عزیزان دراین راه هم راستا با منافع مردم همکاری لازم داشته باشند .

ممکن است هزار دلیل فنی توجیه این امر باشد اما بزرگترین دلیل که فلسفه وجودی دستگاهها ست خدمت به مردم و تلاش برای رفع مشکلات آنان است که گویا دراین مساله به بوته فراموشی سپرده شده و یا به حاشیه رانده شده است.

1435559934303_3

 

مردم نیمروز انتظار دارند حضور و تکیه بر قدرت راه خدمت به نفع مردم را هموار سازد نه به تعطیلی کشاندن اجرای یک  پروژه عام المنفعه را . مردم انتظار دارند حال که فرصت خدمت  مهیا شده می باشد  ، چشم را بر درد و محنت مردم نبندید و  تب بی آب و عطش مردم نیمروز را ببینید , که شاید فردا دیر باشد و در مسیر خدمت همراه شوید و ان شالله در پایان تابستان که مشکل کم آبی تا حدودی حل شد چند روزی انتقال آب از این خط لوله را متوقف و پروزه را بصورت کاملا مهندسی شده , اجرایی نمایند.

گندمــ پرس نیمروز

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه