گندمـــ پرس : ضلـع غـربی خیابان هـامون و خیابان منتهی به قبرستان جدید ، علی رقم وجود دو مـدرسه در منتها علیه آن و حجم سنگین عبور و مرور وسایل نقلیه در ایام پایانی هفته ، با وضعیت بسیار اسفناکی مـواجه است.   به گـزارش گندمــــ پرس در گفتگو با اهالی محله حیدر آباد و […]

 گندمـــ پرس : ضلـع غـربی خیابان هـامون و خیابان منتهی به قبرستان جدید ، علی رقم وجود دو مـدرسه در منتها علیه آن و حجم سنگین عبور و مرور وسایل نقلیه در ایام پایانی هفته ، با وضعیت بسیار اسفناکی مـواجه است.

۲۰۱۵۰۸۰۳_۱۸۴۷۳۶

 

به گـزارش گندمــــ پرس در گفتگو با اهالی محله حیدر آباد و آقای موسی صوفی دهیار محل که از خلف وعده ی شهرداری در آسفالت و جدول بندی خیابان مذبور ابراز ناخـرسندی بسیار داشتند، شهـرداری چندین بار قــول آسفالت خیابان مذبور بطول حدود  1 کیلومتر را داده ولـی تاکنون خلف وعده نموده و فقط به خاکـریزی و تسطیح نامناسب خیابان اقدام نموده است. 

۲۰۱۵۰۸۰۳_۱۸۴۸۴۱

با توجه به اینکه دو مدرسه ی استثایی نیز در منتها علیه خیابان وجود دارد و بسیاری از مردم با توجه به نزدیکی راه از خیابان هامون و شلوغی بلوار آیت الله بختیاری در ایام پایان هفته ، این مسیر را جهت رفت و آمد انتخاب می کنند که این موضوع باعث ایجاد گرد و خاک ناشی از وسایل نقلیه عبوری شده و مشکلات عدیده ای را بـرای اهـالـی محـل ایجاد می کند. 

۲۰۱۵۰۸۰۳_۱۸۴۸۴۶

در محـدود ایام بارانی سال هم جمع شـدن آب باتوجه به تسطیح نامناسب و ناهموار خیابان ، رفت و آمد را برای اهالی دچار مشکل کرده که جا دارد ارگان های ذی ربط بجای آسفالت خیابان های مرکز شهر و در معـرض دید با آسفالت قابل   تحمل،به حال حاشیه نشینان شهر هم بیاندیشند. 

۲۰۱۵۰۸۰۳_۱۹۱۳۲۹

ضمـن اینکـه تخلیه نخاله های ساختمـانی توسط عـده ای در خیابان مذبور چهره ی بسیار بدی را به منطقه داده که جا دارد   با برخورد با افراد خاطی،جلوی چنین حرکاتی که فضای شهری را تخریب می کنند گـرفته شود.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه