گندم پرس: یکی از مخاطبین و همراهان گندم پرس با ارسال متن از اختلاف نظر راهنمایی و رانندگی با پلیس راه خبر داد که در ادامه منجرب به پایانی تلخ برای یک شهروندشده است. حدود ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته در محور مواصلاتی زابل به بنجار تصادفی رخ داد که منجرب به فوت یک شهروند شد.در ادامه […]

گندم پرس: یکی از مخاطبین و همراهان گندم پرس با ارسال متن از اختلاف نظر راهنمایی و رانندگی با پلیس راه خبر داد که در ادامه منجرب به پایانی تلخ برای یک شهروندشده است.

حدود ساعت ۲۲:۰۰ شب گذشته در محور مواصلاتی زابل به بنجار تصادفی رخ داد که منجرب به فوت یک شهروند شد.
در ادامه متن درد دل ارسالی این را شهروند بدون هیچگونه تغییری به اطلاع شما همراهان و مخاطبین گندم پرس می رسانیم؛

فاجعه درسیستان:
تصادف دیشب جاده زابل به بنجارکه یک دستگاه پژو۴۰۵بایک تانکرمتعلق به اداره شهردارى برخورد، که خسارات فراوانى براى راننده پژو به همراه داشت،امابا سوال ازافرادى که شاهداین اتفاق تلخ بودند،پرده ازحقایقى تلخ وتعصف برانگیزبرداشته میشود.

IMG_20160417_122031

ماجراازاین قرارکه برخورد پژو۴۰۵باتانکرمنجربه زخمى شدن سرنشینان پژو میشود، که باتوجه به گزارش واعلام حادثه مامورین راهنمایى رانندگى درمحل حادثه وبعدازبررسى اعلام نظرایشان که تصادف خارج ازمحدوده خدمات شهرى اتفاق وبه پلیس راه گزارش میشود که مامورین راهنمایى ورانندگى باپلیس راه برسر حریم تصادف که خارج ازمحدوده خدمات شهرى است اختلاف نظردارند،

IMG_20160417_122110

که دراین بین راننده تانکرچون وسیله نقلیه متعلق به شهردارى ومدارک مالکیت درنزداین سازمان میباشد،فردى ماموربراى رساندن مدارک تانکر درصحنه تصادف میشود.که هنگام رسیدن درمحل، مبادرت به ردشدن ازجاده میکندکه حادثه تلخ اتفاق مى افتد.

IMG_20160417_122045
برخوردوحشتناک بایک دستگاه پژوه دیگرکه منجربه مرگ این انسان میشود،
واقعااختلاف نظروعملکردعجیب ازسوى راهنمایى رانندگى وپلیس راه،بایدبه این اتفاقات تلخ ختم شود.

غنی فروزان

امیدواریم در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل، مسئولین و منتخبین مردم در مجلس شورای اسلامی در راستا اقدام عملی گام برداشته و جاده بنجار را نیزدریابند.

به اشتراک بگذارید :

مطلب قبل و بعد
مطالب مشابه