امام جمعه موقت شهر بنجار:مسئولینی که میگفتندحل مسائل داخلی وابسته به سیاست خارجه است به فکرمردم باشند/ حضورنوری زاددرسیستان با هدف سمپاشی علیه نظام صورت گرفته است

  • کد خبر : 34409
  • ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۵۷

امام جمعه موقت شهر بنجار عنوان کرد: طبق آمار نزدیک به ۱۰ میلیون بیکار در کشور وجود دارد که حتی تأمین معیشت آنها در این ماه مبارک سخت است بنابراین مسئولینی که میگفتند حل مسائل داخلی وابسته به سیاست خارجه است به فکر مردم باشند.     گندم پرس؛ حجه الاسلام و المسلمین محمد فراهی […]

امام جمعه موقت شهر بنجار عنوان کرد: طبق آمار نزدیک به ۱۰ میلیون بیکار در کشور وجود دارد که حتی تأمین معیشت آنها در این ماه مبارک سخت است بنابراین مسئولینی که میگفتند حل مسائل داخلی وابسته به سیاست خارجه است به فکر مردم باشند.
 
 
گندم پرس؛ حجه الاسلام و المسلمین محمد فراهی در خطبه های نماز جمعه ی بنجار اظهار داشت: احضار علما و رهبران مذهبی در بحرین خلاف انسانیت و بسیار ناشایست است که در این راستا این خفقان به شدت محکوم است.
وی افزود: حضور افرادی از قبیل محمد نوری زاد در منطقه و سیستان تنها با هدف سمپاشی علیه نظام صورت گرفته که در این راستا با کسانی که از وی دعوت کرده اند باید برخورد شود و مسولان از ورود چنین افرادی به سیستان به شدت جلوگیری کنند.

وی ادامه داد: ملت ایران نیازمند دلسوزی بقیه نیستند چرا که مردم خدمات نظام را از ابتدای انقلاب تاکنون دیده اند بنابراین با افرادی که ضد نظام، وحدت و همبستگی جامعه حرف میزنند برخورد جدی شود تا جرات بیان چنین حرفهایی را نداشته باشند.

وی با اشاره به بیکاری جوانان و تعطیلی مراکز صنعتی و اخراج بیش از ۷۰۰ نفر از یک کارخانه عنوان کرد: مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام خواستار توجه جدی و بیشتر مسئولان به مشکلات مردم شدند.

وی با عنوان اینکه، از مبالغه گویی در مورد برجام پرهیز شود که سوء استفاده دشمن را دربردارد ابراز داشت: بعد از اینهمه رفت و آمد ها و دست دادن ها که اثری نداشت باید با اتکا بر توان داخلی و اقتصاد مقاومتی و فعال نمودن کارخانه جات اقتصاد کشور را سامان داد.

وی خاطرنشان کرد: هر انسانی یک دفعه در زندگی مورد امتحان قرار میگیرد که موفقیت در آن باعث پیروزی وشکست در آن باعث نابودی خواهد شد و این امتحان براساس تقوا، ورع و خداترسی هرکس خواهد بود./اوشیدا

لینک کوتاه : https://gandomkhabar.ir/?p=34409

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۱
  1. خدا خیرشان دهد حرف دل جوانان رو فرمودند